dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Kuriózní případ odhalení, za toto asi svého psa nepochválila

Kuriózním způsobem odhalili strážníci z Prahy 3 hledanou ženu. Dopomohl k tomu pes hledané, který se procházel po římse bytového domu.

Hlídka byla v neděli vyslána do Malešické ulice v Praze 3, kde pes chodil po římse domu v pátém patře. Protože hrozilo, že by se zvíře mohlo pádem zabít, hlídka ihned kontaktovala obyvatele domu.

Strážníkům se nakonec podařilo dozvonit do předmětného bytu. Nájemníci sdělili, že před chvilkou přišli domů a zjistili, že si jejich pes otevřel okno a vydal se na procházku po okenní římse. Majitelka ho ale z římsy ihned sundala.

Při rutinní kontrole totožnosti majitelů psa strážníci však zjistili, že žena je v databázi hledaných osob a pátrá po ní Policie ČR. Předvedli ji na služebnu Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru