dnes
Pondělí - zatazeno
11°C
zítra
Úterý - zatazeno
16°C
pozítří
Středa - polojasno
16°C
Pražské krimi

Kuriózní pokus o krádež, s historkou o brigádě neuspěl

Kuriózním pokusem o krádež se zabývali pražští strážníci. Řešili tři muže, kteří nakládali do dodávky 14 nákupních vozíků. S historkou o brigádě pro obchodní centrum neobstáli.

Podivného chování třech mužů s dodávkou si všiml kolemjdoucí na sídlišti Černý Most v blízkosti obchodního centra. Své podezření o jejich nekalé činnosti oznámil autohlídce strážníků. Hlídka začala počínání mužů prověřovat v momentě, kdy dva seděli ve vozidle a třetí tlačil směrem k nim osm nákupních vozíků.

Jako vysvětlení strážníkům uvedl, že tak činí podle domluvy s mužem pracujícím pro tamní hypermarket. Sbírá vozíky v okolí centra, vozí je nazpět a od něj dostane 10 korun za kus. Když si strážníci chtěli jeho tvrzení ověřit, muž se přiznal.

Vozíky chtěl získat pro vlastní potřebu. Ještě dalších šest vozíků pak strážníci objevili v zavazadlovém prostoru dodávky. Z důvodu podezření ze spáchání trestného činu byli muži ve věku devětatřicet, devětadvacet a dvaadvacet let na místě předáni policistům.


Nehoda kamionu se zmraženými polotovary

26. září 2020 v 18:07

Dnes se ve 12:52 hodin na Pražském okruhu v oblasti Cholupic převrátil kamion, který ve směru na D1 zablokoval všechny pruhy.

Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Další články
Nahoru