dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Kuriózní honička v centru Prahy, tato extra hloupost ho stála pět tisíc

V sobotu krátce před druhou hodinou ranní projížděla autohlídka strážníků v centru Prahy ulicí na Uhelném trhu, kde si všimla mladého muže, který vezl stavební kolečko. Jakmile spatřil služební auto městské policie, kolečko nechal kolečkem a dal se na útěk.

Jeden ze strážníků vyskočil z auta a běžel za ním. Na výzvy, aby se zastavil, dotyčný nereagoval a prchal dál a to průchodem z Martinské ulice na Národní třídu. Sem také vyrazil i druhý člen hlídky s vozidlem. To mladík ale oběhl a běžel dál směrem do Spálené ulice.

Zde ho za ním běžící strážník dostihl, zastavil a následně mu přiložil pouta. Dvaadvacetiletý cizinec řekl, že si kolečko vzal z nedaleké stavby u základní školy.

Za přestupek proti majetku mu hlídka udělila pokutu ve výši pět tisíc korun a nepoškozené kolečko vrátila zpět na stavbu a umístila ho za plot stavby, protože se v danou chvíli na místě nenacházel žádný člen ostrahy.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru