dnes
Pátek - oblacno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
2°C
Pražské krimi

Kuriozita: I takto se může prozradit hříšník za volantem

Případ opilého řidiče dodávky řešili v úterý večer strážníci Městské policie Praha 6. Muže, který nadýchal skoro dvě a půl promile, si převzala Policie ČR.  

V úterý krátce před desátou hodinou večer přijali strážníci oznámení, že v ulici Jugoslávských Partyzánů se vzájemně napadají dva řidiči. Hlídka na místě zjistila, že dodávka a osobní vozidlo stojí v levém pruhu a řidiči se dost důrazně o něčem dohadovali.

Jeden z nich nesl známky podnapilosti. Po ověření jejich totožnosti řidič osobního auta řekl, že jel ulicí Jugoslávských Partyzánů, a když míjel ulici Velflíkova, náhle mu do jízdy z řady zaparkovaných vozidel vjela bez „blinkru“ dodávka a ohrozila jej.

On pak na řidiče zatroubil a několikrát na něj zablikal dálkovými světly. S tímto tvrzením zjevně opilý řidič dodávky souhlasil a dodal, že zastavil, protože na něj nikdo blikat a troubit nebude.

Protože z muže byl silně cítit alkohol a k požití alkoholických nápojů se přiznal, strážníci u něj provedli orientační dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem a to bezmála dvě a půl promile!


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru