dnes
Čtvrtek - oblacno
23°C
zítra
Pátek - zatazeno
30°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
19°C
Koronavirus

Kulturní centrum Zahrada je uzavřeno

Z důvodu mimořádného nařízení vlády a rozhodnutí krizového štábu Úřadu městské části Praha 11 je uzavřeno pro veřejnost Kulturní centrum Zahrada, a to až do odvolání. Kurzy a kroužky se do odvolání rovněž nekonají.

Zakoupené vstupenky na koncerty, filmová a divadelní představení a ostatní akce prozatím zůstávají v platnosti.

Rozhodnutí o změně termínu konání akce nebo o jejím zrušení a vrácení vstupného bude divákům včas oznámeno na webu a facebookové stránce KC Zahrada.

Pro případné další informace lze využít e-mail: zahrada@kczahrada.cz nebo v době 9 do 15 hodin, tel.: 271 910 246 a mob.: 776 242 317.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Gymnazisté vytvořili aktualizovanou mapu Vršovic v době pandemie koronaviru

21. června 2020 v 10:18

Jak přispět na provoz oblíbené kulturní instituce ajaké jsou otevírací doby jednotlivých provozoven, hřišť či zdravotnických zařízení? 

UV robot dezinfikuje a měří teplotu

20. června 2020 v 06:54

V zájmu zajištění maximálních hygienických a bezpečnostních standardů testuje Westfield Chodov využití nové technologie. Společné prostory by v budoucnu mohl pomocí UV záření čistit autonomní robot. Westfield Chodov je prvním centrem u nás, kde byl UV robot úspěšně...

Další články
Nahoru