dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Kuk do kamery. A ještě vás vezmeme z profilu. Pistolník s kšiltovkou Praha při loupeži zapózoval
Podívej se, co mám. Foto: Policie ČR

Kuk do kamery. A ještě vás vezmeme z profilu. Pistolník s kšiltovkou Praha při loupeži zapózoval

Šance, že se podaří brzy dopadnout lupiče, který ve středu 7. května dopoledne vykradl pobočku Raiffeisen Bank v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, nyní výrazně stoupla. Policisté totiž dnes zveřejnili záběry z kamer v bance. Na nich se lupič s obvázanou bradou a slušivým kšiltem ukazuje v plné parádě. K dispozici je několik záběrů loupežníka, prohlédnout si je můžete v přiložené fotogalerii. Poznáte muže na snímcích?

O středečním přepadení jsme INFORMOVALI ZDE.

Kriminalistům z pražské Palmovky, kteří případ loupeže vyšetřují, se podařilo zajistit kamerový záznam z banky, na kterém je zachycený podezřelý muž při přepadení.

Přepadení banky ve slušivé kšiltovce

V souvislosti s tímto skutkem proto žádají veřejnost o pomoc při pátrání. „V případě, že někdo muže na fotografiích nebo videozáznamu pozná, ať okamžitě kontaktuje bezplatnou tísňovou linku 158 a přispěje tak k dopadení lupiče, kterému za spáchání trestného činu loupeže hrozí až desetileté vězení,“ požádala veřejnost o spolupráci mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru