dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Které hodinky si mám koupit? Váhavý zákazník se ptal kolemjdoucích, vyklubal se z něj zloděj
Tak jaké hodinky odtud ukradnu, přemýšlí muž. Poznáte ho? Foto: Policie ČR

Které hodinky si mám koupit? Váhavý zákazník se ptal kolemjdoucích, vyklubal se z něj zloděj

Policisté z žižkovského místního oddělení stále pátrají po neznámém muži, který před třemi týdny v prodejně na Ondříčkově ulici odcizil dvoje hodinky v hodnotě za více než padesát tisíc korun.

Krádež nahlásila v úterý 6. srpna jednačtyřicetiletá prodavačka před sedmnáctou hodinou s tím, že po patnácté hodině přišel do prodejny muž ve věku kolem pětačtyřiceti let, vysoký asi 175 centimetrů, štíhlé postavy a nechal si předvést dvoje hodinky v hodnotě 21 a 32 tisíc korun.

„Protože se ale nemohl rozhodnout, ženě sdělil, že se musí projít a koupi si promyslet. Po několika minutách se vrátil a požadoval vyzkoušení hodinek na obou rukách a odešel ke vchodovým dveřím, aby si je prohlédl na denním světle,“ popsala podivné chování muže mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Chvíli dokonce zastavoval kolemjdoucí a vyptával se, které mu více sluší. V jeden okamžik však využil nepozornosti prodavačky a během vteřiny z obchodu utekl. Policisté mají k dispozici kamerové záznamy z prodejny, na kterých je podezřelý muž při krádeži zachycený a znají tak jeho podobu.

zlodej-hodinek2-nahled

Zloděj hodinek. Poznáte ho?

Neznámý muž podezřelý z krádeže má světlou pleť, řídké zrzavé vlasy s melírem, modré až vykulené oči a bradu zakřivenou doleva. Oblečený byl do modrého trička s krátkým rukávem, krátkých kalhot khaki barvy a na nohou hnědé letní boty.

„Jakékoliv informace k hledanému muži, jeho pohybu nebo pobytu přijmou policisté na tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR,“ řekla policejní mluvčí Jana Rösslerová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru