dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Která restaurace nejlíp rozváží? Najde ji anketa Rozvoz roku 2013
Lifestyle / ZdravíKomerční sdělení
Ilustrační foto: Shutterstock

Která restaurace nejlíp rozváží? Najde ji anketa Rozvoz roku 2013

Studená a okoralá pizza byla v minulosti synonymem rozvozu jídla, to ale již dnes neplatí. Kvalita a nabídka rozváženého jídla roste geometrickou řadou a významný podíl na tom má služba DameJidlo.cz, která se nesmířila s tím, že by měl člověk platit za jídlo, které není kvalitní a rychle doručené.

Aby DameJidlo.cz upozornilo Čechy, že mají být na rozvozové jídlo nároční, spojili se s kuchařskou školou Chefparade a uspořádali anketu Rozvoz roku 2013, kde hlasující vyberou nejlepší restaurace z 10 měst. V Praze je na výběr z desítek těch nejlepších – od burgráren až po vietnamská bistra. Hlasující se zároveň nominují do velké soutěže o hodnotné ceny. Hlasovat můžete do konce ledna na www.rozvozroku.cz.

rozvoz-roku-nahled

Nejkvalitnější restaurací se v Praze stane ta, která umí skloubit kvalitní kuchyni s efektivním rozvozem. Pořadatelé tak chtějí Čechy upozornit, že nemají brát rozvoz jako druhořadý a nemají se spokojit s nekvalitním a studeným jídlem.

„Začínají platit nové standardy, které lidé vnímají i díky garancím, s kterými přišlo DameJidlo.cz. Chceme do rozvozů přinášet jednoduchost, kvalitu a rychlost, což se nám daří. Rozvoz roku 2013 je jenom jedna z cest, jak ukázat, že nám na kvalitě rozvozů záleží. Je to zpětná vazba pro nás i pro restaurace,“ říká k anketě zakladatel DameJidlo.cz Tomáš Čupr.

Pokud chcete vyhrát 10 000 kreditů na DameJidlo.cz, kurz vaření v Chefparade a voucher na nákup v Chefparade Warehouse, nezapomeňte hlasovat pro svůj oblíbený rozvoz na www.rozvozroku.cz.

rozvoz-roku-sponzori-nahled

A jak poznáte kvalitní rozvoz?

Zvyšovat standardy rozváženého jídla můžete také vy. Prostě a jednoduše buďte nároční a požadujte za své peníze kvalitu. V první řadě se nebojte reklamovat. Dovedete si představit, že byste za stolem v restauraci dostali studené jídlo a ještě očividně malou porci?

Určitě byste se ozvali a nenechali si to líbit. Chovejte se stejně k jídlu z rozvozu, protože byste měli dostat stejnou kvalitu, jakou na stole v restauraci. Zavolejte do restaurace a reklamujte, a pokud objednáváte na DameJidlo.cz, zavolejte na zákaznickou linku.

Možná jste již slyšeli o Garanci spokojenosti DameJidlo.cz. Jednoduše, když nejste spokojeni, budete kompenzováni. Prostě studené jídlo, malou porci nebo pozdní dodání si nenechte líbit. V případě dovozu se na DameJidlo.cz setkáte s velkou řadou restaurací, které garantují dodání do jedné hodiny, jinak jíte zdarma.

Konkurence na trhu s rozvozem jídla je velká a většina restaurací si uvědomuje, že spokojenost zákazníka je alfou a omegou, zda se zákazník vrátí, nebo příště vyzkouší restauraci na druhém konci ulice.

Cílem DameJidlo.cz je sdružovat jenom ty restaurace, které dodržují vysoké standardy kvality. Rozvoz roku 2013 má tak na tyto standardy upozornit a zároveň vybrat ty nejlepší z nejlepších, s kterými jsou lidi nejvíce spokojeni.


Autor: Renata Rákosová

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup. Jak na to?

Včera ve 13:54

Toto degenerativní a neléčitelném onemocnění je podle primářky Tomanové potřeba podchytit v jeho počáteční fázi, zmírní se bolesti a jeho samotný nástup 

Onemocnění může propuknout v jakémkoliv věku, bez ohledu na pohlaví. Může vyvolat několik různých komplikací, postihuje oči, končetiny i srdce. Výskyt neustále stoupá, ročně je u nás 10 000 nových případů

9. prosince 2017 v 16:29

Výskyt chronických civilizačních nemocí, včetně zákeřné cukrovky, neustále stoupá. Podle údajů Ústavu zdravotnických informací a statistiky ČR vzrostl celkový počet diabetiků od roku 2010 za pět let o téměř 52 tisíc, tedy zhruba 10 tisíc ročně. V roce 2015 byla cukrovka diagnostikována 858 tisícům...

Alarmující zjištění: Většina lidí je při měření nemělo v pořádku, jen čtvrtina Čechů je má zdravé. Tušíte, jestli se tento zdravotní problém týká i vás?

4. prosince 2017 v 10:05

Pouze čtvrtina Čechů má zdravé cévy, zbývajícím 75 % stárnou cévy rychleji než oni sami. Lékárníci ve vybraných lékárnách po celém Česku již rok měří lidem takzvaný cévní věk – parametr, který dokáže odhalit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Speciálním přístrojem prověřili cévy už 17,5 tisícům...

Laureátka Ceny Milady Paulové 2017, prof. Jiřina Bartůňková: Je to ocenění všech mých kolegů a kolegyň

30. listopadu 2017 ve 12:06

Ve středu 29. listopadu se v prostorách Senátu Parlamentu ČR uskutečnilo slavnostní předávání cen MŠMT, udělovaných v oblasti vysokého školství, vědy a výzkumu za rok 2017. Jednou z cen je Cena Milady Paulové, kterou MŠMT spolupráci s NKC – gender a věda Sociologického ústavu AV ČR letos udělilo...

Všichni o téhle „lejdy"slyšeli, ale jen málokdo ví, co s ní dělat. Může přijít kdykoli během života, pojí se s ní řada mýtů. Hlavně nic do pusy!

26. listopadu 2017 v 15:48

Věděli jste, že epilepsií trpí zhruba jeden ze sta lidí? Všichni o téhle „lejdy" slyšeli, ale jen málokdo ví, co je potřeba udělat, když někdo epileptický záchvat dostane.   

Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru