dnes
Neděle - prehanky-snih-dest
5°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Krvavá bitka v centru vyvrcholila dupnutím na hlavu!
Noční Příkopy: V levé části snímku zrovna násilník dupe na hlavu bezbrannému muži. Foto: MP Praha

Krvavá bitka v centru vyvrcholila dupnutím na hlavu!

V neděli kolem půlnoci obdržely hlídky městské policie z Prahy 1 oznámení, že v ulici Na Příkopě má docházet k rvačce mezi třemi muži.

Jedna z hlídek okamžitě poskytla zraněnému muži první pomoc. Muž si stěžoval na bolest hlavy a z ucha mu tekla krev. Než na místo přijela záchranná služba, zraněný hlídce uvedl, že byl fyzicky napaden.

„Mlátili mě pěstmi do obličeje, poté jsem upadl na záda, při pádu jsem se udeřil do temene hlavy o dlažbu. Když jsem ležel na zemi, jeden z útočníků mi dupnul na hlavu,“ sdělil.

Pak ještě dodal, že byl po útoku okraden o tisícikorunu, kterou měl u sebe v kapse bundy. Druhá hlídka mezitím nedaleko místa události zajistila dva muže, kteří odpovídali popisu útočníků. Celou věc teď řeší Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru