Kroky pro Mathildu. Rodiče a děti nachodili 89,5 milionu kroků
5. června 2026 10:22
Byl to skvělý způsob, jak spojit zdravý pohyb s pomocí pro Nadační fond Mathilda, který vychovává vodicí psy pro nevidomé.
Předala jsem ocenění 24 dětem z vítězné třídy Motýlků, která nachodila nejvíce kroků, a také jednomu skvělému tatínkovi se dvěma dětmi, kteří jako jednotlivci ušli nejvíc.
Na Dvojce máme štěstí na lidi s velkým srdcem. Paní učitelka Klára je toho důkazem – jako dobrovolnice NF Mathilda cvičí už druhého vodicího pejska. Po Nutelce je to teď Rozinka.
Školství a podpora smysluplných projektů jsou pro mě na Praze 2 dlouhodobou prioritou. Naše školy totiž nejsou jen místem vzdělávání, ale také prostorem, kde společně pomáháme tam, kde je to potřeba.
Děkuji všem rodičům, dětem i pracovníkům škol, kteří se zapojili, napsala Jana Černochová (ODS), radní pro školství na facebookový profil

Přidejte si nás na domovskou