dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
2°C
pozítří
Úterý - zatazeno
3°C
Podívejte se, jak se v pražské džungli láduje sedm bratrů
Sledovat krmení sedmi bratrů varanů komodských je opravdovým zážitkem. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha

Podívejte se, jak se v pražské džungli láduje sedm bratrů

Na tuto sobotu 16. ledna si pražská zoologická zahrada připravila pro své návštěvníky zajímavý program. Od 13 hodin v pavilonu Indonéská džungle bude probíhat unikátní krmení sedmi bratrů varanů komodských. 

Krmení varanů komodských budou mít návštěvníci možnost sledovat od 13 do 16 hodin v pavilonu Indonéská džungle. Chovatelé nainstalují do expozice maso, na kterém si varani budou pochutnávat až do zavírací doby pražské zoo.

Pro zájemce je na sobotu připravena také procházka k Vltavě, na které zkušený ornitolog představí ptáky zimující podél řeky.

Procházka začne v 9 hodin u hlavního vchodu do Zoo Praha a potrvá přibližně dvě hodiny.zimni-ptaci-nahled

Od 10 hodin ve Vzdělávacím centru bude také probíhat workshop, během kterého se návštěvníci dozvědí řadu zajímavých informací k ptačím budkám – proč budky vyrábět, vyvěšovat, jak a kam je umístit a mnoho dalšího.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru