dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Kristína vyráží na Horehronie tour 2015, zastaví se i v Praze
Kristína má půvabu na rozdávání. Foto: archiv

Kristína vyráží na Horehronie tour 2015, zastaví se i v Praze

Slovenská zpěvačka Kristína na konci října vyráží na turné po České i Slovenské republice. Čeká ji celkem 11 zastávek, v Čechách bude vyvrcholením koncert v pražské Lucerně 30. listopadu.

Kristína má za sebou již tři úspěšné ročníky Horehronie Tour, na které chce letos se svou kapelou opět navázat. V Čechách ji čeká celkem pět zastávek, koncertní šňůru zahájí 5. listopadu v Prostějově, o den později zahraje v Litvínově, 17.listopadu navštíví Ostravu, 18. Opavu a v pondělí 30. listopadu ji čeká zastávka v Praze, kde zahraje ve velkém sále Lucerny.

Pro své fanoušky chystá 90 minutový program plný jejích největších hitů i nejnovějších písniček. Zazní Horehronie, Pri oltári, Stonka, V sieti ťa mám, Jablčko, poslední rádiohit Navždy nebo také nejnovější singl Ta ne, ke kterému nedávno zpěvačka představila videoklip se známým slovenským hercem Michalem Hudákem. Kristína vystoupí s vlastní kapelou.

horehronietour-kristina-nahled „Čím více se turné blíží, tím více se těším. Horehronie Tour je pro mě speciální, je to vlastně předvánoční čas, a tak jsme všichni takoví příjemně uvolnění. Cítím vůči mým fanouškům ale také příjemný závazek, a tak se na všechny zastávky pilně chystám, diváci se mohou těšit na hudebně i tanečně skvělý večer,” sděluje Kristína.

Kristína se v roce 2010  stala vítězkou slovenského národního kola Eurovision Song Contest. O rok později získala titul Zpěvačka roku CZ&SK hudebních cen ÓČKO 2011. Loni v prosinci vyšlo její už čtvrté album s názvem Tie Naj, na kterém jsou její největší hity plus dosud nevydané novinky.

Je nejhranější slovenskou interpretkou v Čechách i na Slovensku. V průběhu pěti let se zpěvačka, vlastním jménem Kristína Peláková, dostala mezi nejžádanější interprety slovenského showbyznysu.

Do povědomí posluchačů se Kristína poprvé dostala skladbou Horehronie z roku 2010. Nedávno si zahrála v úspešné české komedii Život je život spolu s Ondřejem Vetchým a Simonou Stašovou, ke které nazpívala zároveň titulní píseň s názvem Number One.

Zastávky Horehronie Tour 2015

23. října Námestovo (Barón pub)
5. listopadu Prostějov (Městské divadlo)
6.listopadu Litvínov (Citadela)
11.listopadu Lučenec (Kino Apollo)
17. listopadu Ostrava (Dům kultury města Ostravy)
18. listopadu Opava (Kino Mír)
25.listopadu Topoľčany (Mestké Kultúrne stredisko)
26.listopadu Trenčín (Dom Armády Trenčín)
30.listopadu Praha (Lucerna)
03.prosince Kysucké Nové Mesto (Mestké kultúrno-športové stredisko)
16.prosince Košice (Spoločenský pavilón)


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru