dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Kriminalizace vystrčené zadnice? Ale desítky holých zadků na pražské pěší zóně nevadí, čílí se

Do kasáren ve Vyškově dorazil konvoj amerických vojáků. U silnice si jeden z odpůrců na protest opakovaně stáhnul kalhoty a ukázal projíždějící americké vojenské koloně svou zadnici. Kvůli tomu skončil na služebně u výslechu. Je podezřelý z přečinu výtržnictví. Tato klasifikace, podle které by dotyčnému mohly hrozit až tři roky vězení, vybudilo ke kritické reakci Blok proti islamizaci (BPI).

„Blok proti islamizaci protestuje důrazně proti tomu, aby lidé, kteří hájí suverenitu a svobodu České republiky, byli kriminalizováni a pronásledováni za nonverbální projevení vlastního názoru. Tímto krokem se vrací státní moc k praktikám Státní bezpečnosti z období normalizace, možná dokonce až do politických procesů z let padesátých,“ uvedl tiskový mluvčí BPI David Štěpán.

„Pokud nevadí každoroční průvody při  Prague Pride, kde pod záštitou velvyslance USA můžeme na pražských ulicích obdivovat desítky hrdě vystrčených holých zadků objímajících se osob všech možných pohlaví, není možné, aby jeden vystrčený zadek, ovšem vystrčený někde jinde než na pěší zóně v Praze, byl trestným činem,“ dodal.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru