dnes
Úterý - zatazeno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Křičel, plival, bouchal do aut, rozhazoval odpadky a v napřažené ruce držel láhev

V rámci běžné hlídkové činnosti strážníci ze sedmého pražského obvodu v neděli hodinu před půlnocí v ulici Malá Plynární spatřili muže, který narušoval noční klid. Muž hlasitě křičel a bouchal do zaparkovaných vozidel, rozhazoval odpadky z koše a plival kolem sebe.

Protože se dotyčný dopustil přestupku znečištění veřejného prostranství a rušení nočního klidu ho hlídka vyzvala, aby prokázal svou totožnost. Muž však odmítl se strážníky jakkoliv spolupracovat a dál pokračoval ve „své činnosti“.

Na výzvy hlídky, aby zanechal svého protiprávního jednání, taktéž nereagoval a začal se agresivně projevovat i vůči strážníkům. Z ničeho nic se rozběhl proti jednomu ze strážníků. V napřažené ruce držel láhev od vína. Strážníci ho za pomoci hmatů a chvatů zpacifikovali.

Jelikož stále kladl aktivní odpor, musela mu být též nasazena služební pouta. Poté ho strážníci předvedli na služebnu Policie ČR, kde mu bylo orientační zkouškou naměřeno 2,79 ‰ alkoholu v dechu. Dotyčný odmítl uznat své přestupkové jednání, a tak byla celá věc postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru