dnes
Středa - obcasny-dest
14°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
18°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
20°C
Zpravodajství

Křest knihy Martiny Boháčové

Astrologie vaše životní šance. Magické rituály podle astrologických domů. Knihu pokřtí autorka na Astrovíkendu 18. února ve 14 hodin na výstavišti v Holešovicích.

Kmotry této knihy budou ředitel televize TIP TV, Zdeněk Sláma. Kameramanka a režisérka Martina Slámová, Alenka Pastelka, Jana Skálová. Organizace Tomáš Boháč.

Po křtu knihy následuje přednáška, která se bude týkat tématu s knihou související.

Kniha osobního rozvoje, seznamuje lidi s tím, jak pracovat se svým životem. Je součástí projektu „Skrze sebe poznávám sebe,“ každý člověk v různých etapách svého života řeší různé životní situace. Všechna témata, která nás během života mohou potkat, jsou perfektně popsaná v astrologii.

Astrologie má dvanáct domů a každý z těch domů zahrnuje nějaké životní téma. Základních životních témat je dvanáct. Nikdo na světě neřeší nic jiného než těchto dvanáct základních životních témat. A právě astrologické domy, všechna tato témata v sobě zahrnují. Kniha popisuje, jak jednotlivé astrologické vlivy působí na naši psychiku a zahrnuje také rituály na kterých má člověk pracovat. Tyto rituály jsou založeny hlavně na vizualizaci, na uvědomování si svého života, svých pocitů a na poznávání toho, jak myslím, kdo jsem, co chci a kam jdu.

Kniha se skládá ze dvou částí. Jedna hovoří o tom, jak na sobě pracovat, o tom jak myslíme a proč. A druhá část vysvětluje některé astrologické vlivy. Hroty domů v jednotlivých znameních a jaký mají vliv na život každého z nás. Kniha je vhodná i pro lidi, kteří o astrologii, zatím nic nevědí.

Zajímavým způsobem popisuje, jak některé vlivy působí na naši psychiku, aniž bychom věděly, že se dějí. Kniha rovněž informuje o dalším způsobu, jak zjistit jaké programy jsme získali od svých předků a jak s nimi pracovat. Kniha je vhodná také pro lidi, kteří pracují s klienty, anebo mají snahu pomoci někomu ve svém okolí. Ale nejdůležitějším úkolem této knihy, je naučit se milovat sám sebe, tím, že se člověk pozná a bude pro sebe dělat jen to nejlepší.

První letošní Astrovíkend v Praze proběhne o víkendu 18. a 19. února na výstavišti v Holešovicích.


Zápisy do 1. tříd ZŠ v Praze 5: Na první pohled to může vypadat jinak, ale míst pro prvňáčky je dostatek

20. května 2019 v 16:50

Po proběhlých zápisů do 1. tříd základních škol v Praze 5 pro školní rok 2019/2020 sice ještě ředitelé škol neznají konečný počet prvňáčků, které zařadí do prvních tříd na „svých“ školách, nicméně se neobávají, že by na základních školách na území Prahy 5 byl míst...

Další články
Nahoru