dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Krádež kabelky s doklady. Poznáte ženu, která vybírala peníze?

Od 9. března prošetřují policisté z místního oddělení Spořilov případ krádeže kabelky. Zatím neznámý pachatel využil chvilky nepozornosti poškozené a z nákupního vozíku v jednom z obchodů v Praze 10 Michli odcizil kabelku, ve které byla peněženka s doklady a platební kartou.

Následně neznámá žena, několik minut po krádeži kabelky, provedla výběr hotovosti z bankomatu, kde se pokusila vybrat částku téměř sto tisíc korun. To se jí však nepodařilo a proto zadala k výběru nižší částku ve výši 15 tisíc korun, což už jí bankomat vydal.  

kradez-bankomat-nahled  

Bezpečnostní kamery zachytily podobu ženy, která z odcizené karty vybrala hotovost. V případě, že ji na obrázcích poznáváte, kontaktujte linku 158.

 

 

kradez-bankomat1-nahled Celý případ je kvalifikovaný jako trestný čin krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru