dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Kradenou kartou chtěl platit čepici

Ve středu v poledne přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 oznámení, že na Václavském náměstí v obchodu s oděvy se neznámý muž snaží zaplatit platební kartou, která není zjevně jeho.

Prodavačka hlídce označila podezřelého muže a dále uvedla, že muž chtěl za čepici zaplatit platební kartou, která byla vystavena na ženské jméno. Když prodavačka chtěla, aby muž zadal PIN kód, řekl, že ho nezná, protože karta patří jeho matce. Mladík se strážníkům následně přiznal, že se jedná o odcizenou kartu. Hlídka jej předala Policii ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru