Dnes Neděle - jasno 0°C
Zítra Pondělí - prehanky-snih 3°C
Neděle 29. 1. 2023
Svátek má Zdislava
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Pražské krimi

Kovboj a ninja ohrožovali kolemjdoucí

Na městkou policii se obrátil řidič taxislužby s tím, že se na Václavském náměstí pohybuje kovboj, který ohrožuje ostatní. Když přijížděli strážníci, stačil ještě řidiče taxi napadnout pěstí. Strážníci okamžitě kovboje zpacifikovali a nasadili mu pouta.

Napadený nechtěl žádné ošetření, ani situaci jinak řešit. Hlídku ale ještě upozornil, že s mladíkem měla problémy ostraha jednoho z podniků. U anglicky hovořícího mladíka, který byl stále agresivní, a navíc pod vlivem alkoholu, nebylo možné zjistit totožnost, proto ho hlídka předvedla na služebnu státní policie. Policisté pak rozhodli o jeho převozu na záchytku. Dvacetiletý cizinec nadýchal přes dvě promile.

Opilého ninji si všimla hlídka strážníků v Jičínské ulici. Ten vulgárně pořvával na kolemjdoucí a ohrožoval je mácháním rukou. Když ho hlídka vyzvala, aby se zklidnil, řekl, že se strážníků nebojí a klidně si to „s nimi rozdá“.

U muže hlídka provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 3,36 promile. Při čekání na speciální vozidlo pro svoz podnapilých osob se chtěl ninja se strážníky stále prát, proto skončil s pouty na rukou. 


Autor: Cen

Neopatrnost při řezání kovového odpadu způsobila požár

25. ledna 2023 v 16:50

Ve středu 25. ledna krátce po 11 hodině vyjely čtyři profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů do ulice Ke Kablu v Praze 15 k požáru v areálu kovošrotu.

Výměna na místě řidiče nevyšla

25. ledna 2023 v 08:22

Ve Lhotecké ulici zastavili strážníci modré auto, protože jeho řidič nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy. Muž se nejprve snažil vyměnit si místo se spolujezdcem, pak odmítl dechovou zkoušku, a nakonec přišla nabídka na domluvu.

Nehoda u metra Vltavská

23. ledna 2023 v 19:54

Jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 23. ledna od 18:43 hodin u metra Vltavská v Praze 7. Řidič osobního vozu strhl řízení, najel na semafor a převrátil se na kola.

Do baru rovnou od dopravní nehody

18. ledna 2023 ve 14:46

Včera krátce před druhou hodinou ráno přijala hlídka strážníků oznámení o muži, který měl na Václavském náměstí způsobit dopravní nehodu a posléze z místa odejít. Řidič taxislužby, jehož auto naboural, strážníkům popsal, co se stalo a ukázal jim fotografii řidiče, který měl dopravní nehodu...

Špatné používání topidla způsobilo požár

18. ledna 2023 v 07:27

Jednotky profesionálních hasičů zasahovaly krátce po 22. hodině v pondělí 16. ledna v ulici Waltariho v Praze 9 u požáru na stavbě obytných domů. 

Podnapilý řidič volal maminku

17. ledna 2023 v 18:48

Nejistá jízda a zhasnutá světla v neděli v půl jedné v noci v Olbrachtově ulici na Praze 4. Po zastavení vozidla byl řidič vyzván k předložení potřebných dokladů.

Hořel odpad a zbytky nábytku

13. ledna 2023 ve 14:14

V pátek 13. ledna, krátce před třetí hodinou ranní, zasahovala jednotka profesionálních hasičů v ulici V rovinách v Praze 4 u požáru odpadu v devastovaném a vybydleném objektu obývaném osobami bez domova. 

Další články
Nahoru