Dnes Sobota - jasno 19°C
Zítra Neděle - oblacno 19°C
Sobota 30. 9. 2023
Svátek má Jeroným
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Kovboj a ninja ohrožovali kolemjdoucí

Na městkou policii se obrátil řidič taxislužby s tím, že se na Václavském náměstí pohybuje kovboj, který ohrožuje ostatní. Když přijížděli strážníci, stačil ještě řidiče taxi napadnout pěstí. Strážníci okamžitě kovboje zpacifikovali a nasadili mu pouta.

Napadený nechtěl žádné ošetření, ani situaci jinak řešit. Hlídku ale ještě upozornil, že s mladíkem měla problémy ostraha jednoho z podniků. U anglicky hovořícího mladíka, který byl stále agresivní, a navíc pod vlivem alkoholu, nebylo možné zjistit totožnost, proto ho hlídka předvedla na služebnu státní policie. Policisté pak rozhodli o jeho převozu na záchytku. Dvacetiletý cizinec nadýchal přes dvě promile.

Opilého ninji si všimla hlídka strážníků v Jičínské ulici. Ten vulgárně pořvával na kolemjdoucí a ohrožoval je mácháním rukou. Když ho hlídka vyzvala, aby se zklidnil, řekl, že se strážníků nebojí a klidně si to „s nimi rozdá“.

U muže hlídka provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 3,36 promile. Při čekání na speciální vozidlo pro svoz podnapilých osob se chtěl ninja se strážníky stále prát, proto skončil s pouty na rukou. 


Autor: Cen

Díky brusce se dostali do kontejneru na použitý textil

23. září 2023 v 09:20

Dvojice s bruskou u kontejneru na textil neušla ve středu 20. září po třetí hodině ranní pozornosti obyvatelky z Libeřské ulice v Praze 12. Přivolaní strážníci muže a ženu vyslechli a přivolali státní kolegy. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Na Ostrově Štvanice zemřel před hudebním klubem muž

10. září 2023 ve 21:44

Před klubem na Ostrově Štvanice u Hlávkova mostu zemřel po fyzickém napadení muž. Podle informací pražské policie, která případ vyšetřuje, úmrtí podle policistů nepředcházela potyčka vícero osob. Zároveň nesdělili, před jakým klubem k napadení došlo. V prostorách, které v minulosti byly součástí...

Další články
Nahoru