Dnes Čtvrtek - jasno 18°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 20°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Kovboj a ninja ohrožovali kolemjdoucí

Na městkou policii se obrátil řidič taxislužby s tím, že se na Václavském náměstí pohybuje kovboj, který ohrožuje ostatní. Když přijížděli strážníci, stačil ještě řidiče taxi napadnout pěstí. Strážníci okamžitě kovboje zpacifikovali a nasadili mu pouta.

Napadený nechtěl žádné ošetření, ani situaci jinak řešit. Hlídku ale ještě upozornil, že s mladíkem měla problémy ostraha jednoho z podniků. U anglicky hovořícího mladíka, který byl stále agresivní, a navíc pod vlivem alkoholu, nebylo možné zjistit totožnost, proto ho hlídka předvedla na služebnu státní policie. Policisté pak rozhodli o jeho převozu na záchytku. Dvacetiletý cizinec nadýchal přes dvě promile.

Opilého ninji si všimla hlídka strážníků v Jičínské ulici. Ten vulgárně pořvával na kolemjdoucí a ohrožoval je mácháním rukou. Když ho hlídka vyzvala, aby se zklidnil, řekl, že se strážníků nebojí a klidně si to „s nimi rozdá“.

U muže hlídka provedla dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem 3,36 promile. Při čekání na speciální vozidlo pro svoz podnapilých osob se chtěl ninja se strážníky stále prát, proto skončil s pouty na rukou. 


Autor: Cen
Další články
Nahoru