dnes
Pátek - jasno
27°C
zítra
Sobota - zatazeno
30°C
pozítří
Neděle - skorojasno
28°C
Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma
Aqualand Moravia nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. Foto: archiv

Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma

Pokud máte rádi kouzla a čáry, neměli byste v létě vynechat návštěvu nejmodernějšího tuzemského aquaparku Aqualandu Moravia. Celé léto zde má podtitul kouzelné, návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení populárních mágů v čele s Richardem Nedvědem i tematické akce. Mezi hlavní novinky sezony patří vstupné pro děti do 150 centimetrů zdarma nebo zavedení pravidelné autobusové linky. 

Celé léto patří v Aqualandu Moravia magii, kouzlení a záhadám. Návštěvníci se tak mohou těšit hned na několik akcí, kde se s různým pojetím kouzlení seznámí. V červenci si zájemci vyzkouší Kouzla s míčem, objeví Kouzlo Vesmíru nebo se v rámci akce Kouzla domovů seznámí s kulturou regionu. Také v srpnu je pak připraveno několik sobotních celodenních eventů v čele s oslavou pátých narozenin aquaparku, kterou svoji trapnomagií zpestří Richard Nedvěd.

„Navázali jsme spolupráci s několika předními českými kouzelníky, kteří budou bavit diváky nejen při speciálních příležitostech, ale každý víkend. Kromě Richarda Nedvěda se tak fanoušci magie mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, Ondřeje Sládka, Magic Soukupa nebo kouzelníka Rena,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že každý den si mohou malí i velcí užít také speciální kouzelnické animace, zahrnující soutěže, hry, diskotéku i cvičení ve vodě.

Aqualand láká na volný vstup pro děti i snadnou dopravu

Kromě bohatého programu si vedení aquaparku připravilo pro příchozí také řadu novinek. Tou největší je bezplatný vstup pro děti do 150 cm po celé léto. Akce se vztahuje ke vstupenkám zakoupeným prostřednictvím e-shopu, kdy ke každé dospělé vstupence získá zájemce vstup pro dítě do 150 cm zdarma.

„Nákup na e-shopu je rychlý, pohodlný a bez čekání, obzvláště Češi si ale na využívání internetových obchodů zvykají pomalu, touto unikátní akcí jsme je proto v nákupu online chtěli podpořit,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. Milovníci vodních radovánek z Brna a okolí pak podle něj ocení také další novinku léta – pravidelnou autobusovou linku do Aqualandu i zpět.

agualand

Aqualand Moravia patří v létě kouzlení, magii a záhadám

„Autobus bude jezdit celé léto z brněnské Zvonařky až ke vstupní bráně Aquaparku a nazpět zhruba každé dvě hodiny. Po předložení platné jízdenky IDS navíc dostanou cestující 10% slevu při nákupu vstupenky na pokladně,“ doplňuje Pavlacký. Letní spoje navíc budou mít možnost také lidé cestující z nebo do Mikulova. Ti mohou kromě regionální linky využít také autobus 580, který jede až do rakouského Poysdorfu.

Další letní vychytávky ocení především milovníci atrakcí. Ti mohou v létě využít tzv. Fresh Track, tedy možnost vstupu do aquaparku hodinu před jeho otevřením, která zahrnuje neomezené ježdění na venkovních atrakcích bez čekání i snídani.

Čekání ve frontě se mohou zájemci vyhnout také díky prioritnímu vstupu, který lze od letní sezony nově zakoupit. Majitel tohoto vstupu má garantované přednostní odbavení u pokladen. Aktuální informace o novinkách a programu akcí najdete na stránkách Aqualandu Moravia nebo Facebooku.

Hlavní eventy letní sezony:

  • 7. 7. 2018   Kouzla s míčem – Sportovní soutěže i fotbalové freestyle umění
  • 14. 7. 2018 Kouzla domovů – Seznamte se s kulturou regionu i okolních států
  • 27. 7. 2018 Kouzelný vesmír – Poučný den s Hvězdárnou a planetáriem Brno a centrem VIDA!
  • 4. 8. 2018   Kouzlo barev – Oslava pátých narozenin Aqualandu s Richardem Nedvědem
  • 11. 8. 2018 Kouzelná příroda – Zábavné pokusy a zajímavosti ze světa kolem nás
  • 18. 8. 2018 Kouzlo hudby – Den plný kultury, tance a kvalitní hudby
  • 1. 9. 2018   Kouzla a čáry – Ukončení letní sezony v kouzelnickém duchu
aqualand-moravia2
aqualand-moravia1

V Saunii jsou přes léto středy zasvěceny metličkování

10. července 2018 v 09:26

Saunový svět Saunia zasvětil přes léto všechny středy metličkování. „Přijďte si odpočinout a vyzkoušet účinky speciálních ceremoniálů, které si pro vás na všech pobočkách připravili naši saunéři,“ zvou provozovatelé Saunie. Začíná se vždy v 16 hodin a ceremoniály jsou každých...

V posledních letech se rapidně zhoršuje a čeští muži bohužel nejsou výjimkou. Čísla o vývoji za posledního čtvrt století ukazují rychlý vývoj

9. července 2018 v 07:06

  Mužům s nekvalitními spermiemi svítá naděje, že budou moci zplodit vlastního potomka. Kliniky reprodukční medicíny Reprofit v Brně a Ostravě totiž získaly povolení od Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL) a mohou nyní použít inovativní metodu, při které pomocí léku povzbudí pohyb spermií....

Knihy o saunování, které doporučuje saunový svět Saunia

20. června 2018 v 09:56

Je prokázáno, že pravidelné saunování má kladný vliv na obranyschopnost lidského organismu, zvyšuje imunitu, a tím i odolnost proti virózám zejména horních cest dýchacích. Knih o saunování, které popisují pozitivní účinky této činnosti, je napsáno mnoho.

To, že se objevuje již tomto věku, představuje pro malého do budoucna opravdu závažný problém. Počet se za posledních 20 let víc než ztrojnásobil!

20. června 2018 v 08:00

Stále více dětí onemocní diabetem 1. typu, jehož léčba je možná za pomocí inzulínu. Jen ve Fakultní nemocnici Motol byla od začátku roku cukrovka zjištěna u 30 pacientů. Příčiny tohoto trendu, se kterým se potýká i mnoho dalších zemí v Evropě, se dosud nepodařilo uspokojivě objasnit. Podle jedné...

Další články
Nahoru