dnes
Pátek - jasno
4°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - zatazeno
1°C
Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma
Aqualand Moravia nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. Foto: archiv

Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma

Pokud máte rádi kouzla a čáry, neměli byste v létě vynechat návštěvu nejmodernějšího tuzemského aquaparku Aqualandu Moravia. Celé léto zde má podtitul kouzelné, návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení populárních mágů v čele s Richardem Nedvědem i tematické akce. Mezi hlavní novinky sezony patří vstupné pro děti do 150 centimetrů zdarma nebo zavedení pravidelné autobusové linky. 

Celé léto patří v Aqualandu Moravia magii, kouzlení a záhadám. Návštěvníci se tak mohou těšit hned na několik akcí, kde se s různým pojetím kouzlení seznámí. V červenci si zájemci vyzkouší Kouzla s míčem, objeví Kouzlo Vesmíru nebo se v rámci akce Kouzla domovů seznámí s kulturou regionu. Také v srpnu je pak připraveno několik sobotních celodenních eventů v čele s oslavou pátých narozenin aquaparku, kterou svoji trapnomagií zpestří Richard Nedvěd.

„Navázali jsme spolupráci s několika předními českými kouzelníky, kteří budou bavit diváky nejen při speciálních příležitostech, ale každý víkend. Kromě Richarda Nedvěda se tak fanoušci magie mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, Ondřeje Sládka, Magic Soukupa nebo kouzelníka Rena,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že každý den si mohou malí i velcí užít také speciální kouzelnické animace, zahrnující soutěže, hry, diskotéku i cvičení ve vodě.

Aqualand láká na volný vstup pro děti i snadnou dopravu

Kromě bohatého programu si vedení aquaparku připravilo pro příchozí také řadu novinek. Tou největší je bezplatný vstup pro děti do 150 cm po celé léto. Akce se vztahuje ke vstupenkám zakoupeným prostřednictvím e-shopu, kdy ke každé dospělé vstupence získá zájemce vstup pro dítě do 150 cm zdarma.

„Nákup na e-shopu je rychlý, pohodlný a bez čekání, obzvláště Češi si ale na využívání internetových obchodů zvykají pomalu, touto unikátní akcí jsme je proto v nákupu online chtěli podpořit,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. Milovníci vodních radovánek z Brna a okolí pak podle něj ocení také další novinku léta – pravidelnou autobusovou linku do Aqualandu i zpět.

agualand

Aqualand Moravia patří v létě kouzlení, magii a záhadám

„Autobus bude jezdit celé léto z brněnské Zvonařky až ke vstupní bráně Aquaparku a nazpět zhruba každé dvě hodiny. Po předložení platné jízdenky IDS navíc dostanou cestující 10% slevu při nákupu vstupenky na pokladně,“ doplňuje Pavlacký. Letní spoje navíc budou mít možnost také lidé cestující z nebo do Mikulova. Ti mohou kromě regionální linky využít také autobus 580, který jede až do rakouského Poysdorfu.

Další letní vychytávky ocení především milovníci atrakcí. Ti mohou v létě využít tzv. Fresh Track, tedy možnost vstupu do aquaparku hodinu před jeho otevřením, která zahrnuje neomezené ježdění na venkovních atrakcích bez čekání i snídani.

Čekání ve frontě se mohou zájemci vyhnout také díky prioritnímu vstupu, který lze od letní sezony nově zakoupit. Majitel tohoto vstupu má garantované přednostní odbavení u pokladen. Aktuální informace o novinkách a programu akcí najdete na stránkách Aqualandu Moravia nebo Facebooku.

Hlavní eventy letní sezony:

  • 7. 7. 2018   Kouzla s míčem – Sportovní soutěže i fotbalové freestyle umění
  • 14. 7. 2018 Kouzla domovů – Seznamte se s kulturou regionu i okolních států
  • 27. 7. 2018 Kouzelný vesmír – Poučný den s Hvězdárnou a planetáriem Brno a centrem VIDA!
  • 4. 8. 2018   Kouzlo barev – Oslava pátých narozenin Aqualandu s Richardem Nedvědem
  • 11. 8. 2018 Kouzelná příroda – Zábavné pokusy a zajímavosti ze světa kolem nás
  • 18. 8. 2018 Kouzlo hudby – Den plný kultury, tance a kvalitní hudby
  • 1. 9. 2018   Kouzla a čáry – Ukončení letní sezony v kouzelnickém duchu
aqualand-moravia2
aqualand-moravia1

Desatero bezpečnosti na horách

24. prosince 2018 v 08:06

Znáte pravidla bezpečného pohybu na horách v zimě? Měli byste, ať už se chystáte do volného terénu pěšky, na sněžnicích nebo na skialpových lyžích. „Do hor se chodí s respektem. Nebezpečí zde je a bude. Zodpovědným chováním ho lze snížit na minimum, ale nikdy nejde úplně vytěsnit,“ říká horský...

Tento pokles může vést až k úmrtí, navíc v sobě skrývá jednu zákeřnost. Účinná pomoc je přitom snadná, ale...

23. prosince 2018 ve 22:28

Počet lidí s diagnostikovaným diabetem, tzv. cukrovkou, v České republice stoupá. Podle posledních statistik se s tímto onemocněním léčí přes 900 tisíc Čechů. Posádky Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy vyjížděly k pacientům, u kterých došlo ke zhoršení zdravotního stavu v důsledku...

Bolesti zad a nohou postihuje stále více dětí

23. prosince 2018 v 08:57

Třetina českých prvňáčků má deformovaná chodila, trápí je například ploché nohy nebo vybočené malíčky. Mnoho děti také trpí častou bolesti zad „Příčinou bolestí je většinou nekvalitní a nevhodná obuv, která zabraňuje správnému postavení a funkci nohy. Za problémy se zády zase může často...

Spotřeba antidepresiv v Česku stoupá, u vyhoření záleží na profesi

18. prosince 2018 v 11:45

I když se průměrný věk dožití člověka celosvětově prodlužuje, větší část tohoto nárůstu pokrývají roky života strávené ve špatném zdravotním stavu. Podle celosvětové studie WHO Global Burden of Disease (GBD), která se zabývá zátěží lidstva různými nemocemi (DALY – Disability Adjusted Life Years),...

Nové cvičební stroje pro pacienty v Thomayerově nemocnici

12. prosince 2018 v 07:18

Pacienti Thomayerovy nemocnice mohou nově využívat venkovní rehabilitační stroje, které byly pořízeny díky grantu Nadace České spořitelny. V rámci projektu – Cvičíme se seniory v Thomayerově nemocnici a vznikl mezi Pavilony A1 a A2 TN cvičební prostor se několika stroji, které jsou určeny na...

MUDr. Michaela Tomanová: Správná péče o nohy

5. prosince 2018 v 10:36

Zdraví našich nohou celkově ovlivňuje naše tělo, protože většina fyzických činností je spojena s chodidly. Primářka pražské Infinity Clinic MUDr. Michaela Tomanová odpovídá na dotazy spojené se správnou péčí o naše chodidla.

Další články
Nahoru