dnes
Středa - skorojasno
30°C
zítra
Čtvrtek - jasno
30°C
pozítří
Pátek - zatazeno
29°C
Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma
Aqualand Moravia nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. Foto: archiv

Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma

Pokud máte rádi kouzla a čáry, neměli byste v létě vynechat návštěvu nejmodernějšího tuzemského aquaparku Aqualandu Moravia. Celé léto zde má podtitul kouzelné, návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení populárních mágů v čele s Richardem Nedvědem i tematické akce. Mezi hlavní novinky sezony patří vstupné pro děti do 150 centimetrů zdarma nebo zavedení pravidelné autobusové linky. 

Celé léto patří v Aqualandu Moravia magii, kouzlení a záhadám. Návštěvníci se tak mohou těšit hned na několik akcí, kde se s různým pojetím kouzlení seznámí. V červenci si zájemci vyzkouší Kouzla s míčem, objeví Kouzlo Vesmíru nebo se v rámci akce Kouzla domovů seznámí s kulturou regionu. Také v srpnu je pak připraveno několik sobotních celodenních eventů v čele s oslavou pátých narozenin aquaparku, kterou svoji trapnomagií zpestří Richard Nedvěd.

„Navázali jsme spolupráci s několika předními českými kouzelníky, kteří budou bavit diváky nejen při speciálních příležitostech, ale každý víkend. Kromě Richarda Nedvěda se tak fanoušci magie mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, Ondřeje Sládka, Magic Soukupa nebo kouzelníka Rena,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že každý den si mohou malí i velcí užít také speciální kouzelnické animace, zahrnující soutěže, hry, diskotéku i cvičení ve vodě.

Aqualand láká na volný vstup pro děti i snadnou dopravu

Kromě bohatého programu si vedení aquaparku připravilo pro příchozí také řadu novinek. Tou největší je bezplatný vstup pro děti do 150 cm po celé léto. Akce se vztahuje ke vstupenkám zakoupeným prostřednictvím e-shopu, kdy ke každé dospělé vstupence získá zájemce vstup pro dítě do 150 cm zdarma.

„Nákup na e-shopu je rychlý, pohodlný a bez čekání, obzvláště Češi si ale na využívání internetových obchodů zvykají pomalu, touto unikátní akcí jsme je proto v nákupu online chtěli podpořit,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. Milovníci vodních radovánek z Brna a okolí pak podle něj ocení také další novinku léta – pravidelnou autobusovou linku do Aqualandu i zpět.

agualand

Aqualand Moravia patří v létě kouzlení, magii a záhadám

„Autobus bude jezdit celé léto z brněnské Zvonařky až ke vstupní bráně Aquaparku a nazpět zhruba každé dvě hodiny. Po předložení platné jízdenky IDS navíc dostanou cestující 10% slevu při nákupu vstupenky na pokladně,“ doplňuje Pavlacký. Letní spoje navíc budou mít možnost také lidé cestující z nebo do Mikulova. Ti mohou kromě regionální linky využít také autobus 580, který jede až do rakouského Poysdorfu.

Další letní vychytávky ocení především milovníci atrakcí. Ti mohou v létě využít tzv. Fresh Track, tedy možnost vstupu do aquaparku hodinu před jeho otevřením, která zahrnuje neomezené ježdění na venkovních atrakcích bez čekání i snídani.

Čekání ve frontě se mohou zájemci vyhnout také díky prioritnímu vstupu, který lze od letní sezony nově zakoupit. Majitel tohoto vstupu má garantované přednostní odbavení u pokladen. Aktuální informace o novinkách a programu akcí najdete na stránkách Aqualandu Moravia nebo Facebooku.

Hlavní eventy letní sezony:

  • 7. 7. 2018   Kouzla s míčem – Sportovní soutěže i fotbalové freestyle umění
  • 14. 7. 2018 Kouzla domovů – Seznamte se s kulturou regionu i okolních států
  • 27. 7. 2018 Kouzelný vesmír – Poučný den s Hvězdárnou a planetáriem Brno a centrem VIDA!
  • 4. 8. 2018   Kouzlo barev – Oslava pátých narozenin Aqualandu s Richardem Nedvědem
  • 11. 8. 2018 Kouzelná příroda – Zábavné pokusy a zajímavosti ze světa kolem nás
  • 18. 8. 2018 Kouzlo hudby – Den plný kultury, tance a kvalitní hudby
  • 1. 9. 2018   Kouzla a čáry – Ukončení letní sezony v kouzelnickém duchu
aqualand-moravia2
aqualand-moravia1

Be happy s epi poukáže na peripetie s epilepsií

Dnes ve 12:01

Na náměstí Jiřího z Poděbrad se 25. září od 14 hodin koná akce „Koncert ke dni epilepsie, aneb Be happy s epi“, která chce podpořit nemocné s epilepsií.

Marius Gabriel: Návrhář

Včera v 10:53

Román o počátku kariéry Christiana Diora. Paříž, rok 1944. Celé město oslavuje osvobození Francie a čerstvě vdaná Copper Reilly je uvězněná v nešťastném manželství. Místo, aby se jako novinářka věnovala kariéře, sedí doma a čeká na záletného muže. Jedna manželova nevěra stíhá druhou, až pohár...

Jane Lythellová: Zničím tě a vezmu si, co je mé

Včera v 10:48

Mrazivý psychologický thriller o ženě, která se chystá zničit svou šéfredaktorku

Je to nemoc dnešní doby, jsou už i dvacetiletí pacienti. Velká pravděpodobnost, že se může týkat i vás. Primářka Tomanová má praktické rady, jak se můžete vyhnout problémům

16. září 2018 ve 22:12

Mnoho lidí používá tablety na denní bázi. Bohužel při častém, a hlavně špatném držení může vzniknout Tabletové (iPadové) rameno neboli tzv. iPad shoulder. Jedná se novodobý termín, který se v posledních letech často používá v souvislosti s bolestí ramen ve spojení s dlouhodobým používáním tabletů,...

Rada vybrala společnost pro sběr nepoužitelných léků z lékáren

14. září 2018 v 11:07

O výběru nejvhodnější nabídky veřejné zakázky na zajištění sběru, svozu a odstranění nepoužitelných léčiv z lékáren na území hlavního města dnes rozhodla Rada hl. m. Prahy. Vítězem se stala společnost EKOM CZ, a. s. s nabídkovou cenou 2 520 000 korun bez DPH, smlouva bude uzavřena od 1. 10. 2018...

Praha 1 podpořila bezplatnou prevenci melanomu

14. září 2018 v 07:38

Bezplatné vyšetření pigmentových znamének předními českými dermatology se konalo v sobotu 8. září v budově České pošty v Jindřišské ulici. Akce byla součástí dlouholeté kampaně s názvem „Stan proti melanomu“, zaměřené na prevenci rakoviny kůže a vedené prof. Petrem...

Tyto problémy jsou docela intimní, ale týkají se každé čtvrté ženy nad 35 let a každého čtvrtého muže nad 40 let. Příčin může být hodně a jsou i dost nečekané. A může jít o příznak závažné nemoci..

12. září 2018 v 06:55

Močový měchýř je svalový vak, který se dokáže roztáhnout natolik, aby zadržel až 500 ml tekutiny, u starších lidí může být kapacita nižší. Pokud se měchýř z poloviny naplní, nervová zakončení informují mozek, že je čas ho vyprázdnit. Moč vytéká močovou trubicí, kterou uzavírají dva svěrače. Je-li...

Přednáška zdarma: Chřipka v Praze - Skrytý zabiják nebo je možné se bránit

11. září 2018 v 08:33

V posledních 3 letech bylo v registru Akutních respiračních infekcí ČR (Registr ARI) hlášeno každoročně okolo 300 závažných průběhů laboratorně ověřeného onemocnění chřipkou, z nich přibližně u 1/3 osob došlo k úmrtí.

Srdíčkový den v Praze 2. Odpoledne pro děti i dospělé

10. září 2018 v 11:36

Radnice druhé městské části zve v pondělí 17. září na náměstí Míru. Od 12:30 se zde koná Srdíčkový den.

Další články
Nahoru