dnes
Neděle - oblacno
5°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
4°C
Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma
Aqualand Moravia nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. Foto: archiv

Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma

Pokud máte rádi kouzla a čáry, neměli byste v létě vynechat návštěvu nejmodernějšího tuzemského aquaparku Aqualandu Moravia. Celé léto zde má podtitul kouzelné, návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení populárních mágů v čele s Richardem Nedvědem i tematické akce. Mezi hlavní novinky sezony patří vstupné pro děti do 150 centimetrů zdarma nebo zavedení pravidelné autobusové linky. 

Celé léto patří v Aqualandu Moravia magii, kouzlení a záhadám. Návštěvníci se tak mohou těšit hned na několik akcí, kde se s různým pojetím kouzlení seznámí. V červenci si zájemci vyzkouší Kouzla s míčem, objeví Kouzlo Vesmíru nebo se v rámci akce Kouzla domovů seznámí s kulturou regionu. Také v srpnu je pak připraveno několik sobotních celodenních eventů v čele s oslavou pátých narozenin aquaparku, kterou svoji trapnomagií zpestří Richard Nedvěd.

„Navázali jsme spolupráci s několika předními českými kouzelníky, kteří budou bavit diváky nejen při speciálních příležitostech, ale každý víkend. Kromě Richarda Nedvěda se tak fanoušci magie mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, Ondřeje Sládka, Magic Soukupa nebo kouzelníka Rena,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že každý den si mohou malí i velcí užít také speciální kouzelnické animace, zahrnující soutěže, hry, diskotéku i cvičení ve vodě.

Aqualand láká na volný vstup pro děti i snadnou dopravu

Kromě bohatého programu si vedení aquaparku připravilo pro příchozí také řadu novinek. Tou největší je bezplatný vstup pro děti do 150 cm po celé léto. Akce se vztahuje ke vstupenkám zakoupeným prostřednictvím e-shopu, kdy ke každé dospělé vstupence získá zájemce vstup pro dítě do 150 cm zdarma.

„Nákup na e-shopu je rychlý, pohodlný a bez čekání, obzvláště Češi si ale na využívání internetových obchodů zvykají pomalu, touto unikátní akcí jsme je proto v nákupu online chtěli podpořit,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. Milovníci vodních radovánek z Brna a okolí pak podle něj ocení také další novinku léta – pravidelnou autobusovou linku do Aqualandu i zpět.

agualand

Aqualand Moravia patří v létě kouzlení, magii a záhadám

„Autobus bude jezdit celé léto z brněnské Zvonařky až ke vstupní bráně Aquaparku a nazpět zhruba každé dvě hodiny. Po předložení platné jízdenky IDS navíc dostanou cestující 10% slevu při nákupu vstupenky na pokladně,“ doplňuje Pavlacký. Letní spoje navíc budou mít možnost také lidé cestující z nebo do Mikulova. Ti mohou kromě regionální linky využít také autobus 580, který jede až do rakouského Poysdorfu.

Další letní vychytávky ocení především milovníci atrakcí. Ti mohou v létě využít tzv. Fresh Track, tedy možnost vstupu do aquaparku hodinu před jeho otevřením, která zahrnuje neomezené ježdění na venkovních atrakcích bez čekání i snídani.

Čekání ve frontě se mohou zájemci vyhnout také díky prioritnímu vstupu, který lze od letní sezony nově zakoupit. Majitel tohoto vstupu má garantované přednostní odbavení u pokladen. Aktuální informace o novinkách a programu akcí najdete na stránkách Aqualandu Moravia nebo Facebooku.

Hlavní eventy letní sezony:

  • 7. 7. 2018   Kouzla s míčem – Sportovní soutěže i fotbalové freestyle umění
  • 14. 7. 2018 Kouzla domovů – Seznamte se s kulturou regionu i okolních států
  • 27. 7. 2018 Kouzelný vesmír – Poučný den s Hvězdárnou a planetáriem Brno a centrem VIDA!
  • 4. 8. 2018   Kouzlo barev – Oslava pátých narozenin Aqualandu s Richardem Nedvědem
  • 11. 8. 2018 Kouzelná příroda – Zábavné pokusy a zajímavosti ze světa kolem nás
  • 18. 8. 2018 Kouzlo hudby – Den plný kultury, tance a kvalitní hudby
  • 1. 9. 2018   Kouzla a čáry – Ukončení letní sezony v kouzelnickém duchu
aqualand-moravia2
aqualand-moravia1

DPP rozjíždí nový fanshop. Nabízí více než 120 druhů zajímavého zboží

Dnes v 08:42

Dopravní podnik v těchto dnech spustil nový fanshop. Zájemci si přes internet mohou objednat více než 120 druhů dopravních suvenýrů včetně publikací o MHD, Encyklopedie pražské MHD, map, triček, hrnků, kravatových spon a dalších drobných předmětů.

Lékaři hledají v Česku 300 000 lidí, kteří mají tuto závažnou nemoc a neví o tom. V počátečních stadiích ji totiž lidé zaměňují nebo její projevy ignorují

12. listopadu 2018 ve 22:41

„Hledá se 300 000“, takto by zněl titulek pomyslného inzerátu plicních lékařů, kteří se snaží najít ty, jež mají závažnou plicní nemoc a neví o tom. Chronická obstrukční plicní nemoc (CHOPN) v ČR ročně „zabije“ 3 500 lidí, fatálním následkům choroby se lze přitom vyhnout včasným zahájením léčby a...

Konzultace a pochod proti diabetu na Karlově náměstí

10. listopadu 2018 v 18:10

Karlovo náměstí nabídne ve středu 14. listopadu od 10 do 17 hodin při příležitosti Světového dne diabetu konzultace ke stravování, pohybu nebo k rizikům onemocnění srdce a cév ve stanu u vchodu do metra.

V České republice se aktuálně léčí přes 936 tisíc lidí s touto diagnózou. To ale není celkové číslo. Přibývá těch, u nichž zůstává skryta. Když se objeví tyto příznaky, je čas zajít k lékaři

9. listopadu 2018 ve 22:46

Polovina lidí s diabetem se obává zařadit do života nové aktivity bez konzultace s lékařem, potvrdil květnový průzkum mezi českými diabetiky.  Jakákoli „novinka“, například i jinak doporučovaný pohyb nebo dieta, totiž může ovlivnit hladinu cukru v krvi. Cílem léčby je přitom právě udržet tuto...

Voda pro Afriku má letos sílu lva

9. listopadu 2018 v 07:53

Začátkem listopadu spustil Nadační fond Veolia již devátý ročník benefičního prodeje dárkových předmětů, jehož 100% výtěžek přispěje k zajištění lepšího přístupu k pitné vodě v další lokalitě jižní Etiopie. Hlavním partnerem projektu a zároveň realizátorem všech prací v terénu je česká nezisková...

Toto onemocnění se objevuje stále u většího počtu lidí a také v nižším věku, než v minulosti. Rozchodit se nedá, léčit také ne, ale o to důležitější je podchycení v počáteční fázi

7. listopadu 2018 ve 20:08

Artróza je jedno z nejčastějších kloubních onemocnění, které se objevuje u stále většího počtu lidí ve stále nižším věku. Postihuje dokonce i třicátníky. Ve věkové kategorii 45 až 65 let pak trpí tímto onemocněním 40 % lidí. Charakteristickými příznaky artrózy jsou bolesti kloubů, začínající...

Café by Veolia bojuje s odpadem. Kávu prodává se slevou do vlastního hrnku

1. listopadu 2018 ve 21:23

Kavárna Café by Veolia na pražském Florentinu nově nabízí kávu nebo čaj do vlastního hrnku se slevou 10 procent. Bojuje tím za snížení množství odpadu, kterému se dá předejít. Především proti jednorázovým kelímkům. 

Tato bolest dokáže udeřit náhle a bez ohledu na věk, podle primářky Tomanové se těmto zdravotním problémům dá předejít

1. listopadu 2018 v 17:47

Bolesti kloubů umí udeřit náhle a bez ohledu na věk. K nejproblémovějším patří kolenní, hlezenní a kyčelní klouby. Chcete-li předcházet zdravotním problémům, vyvarujte se nadměrnému přetěžování kloubů, hlídejte si váhu, dbejte na výživu a zdravý životní styl.

Sladký život na Andělu

31. října 2018 v 08:08

Nechte si ve středu 14. listopadu na pěší zóně Anděl hýčkat své chuťové pohárky záplavou cukrovinek, dortů, sladkých pokrmů, nápojů a delikates. Bude připraveno přes 30 stánků s nepřeberným výběrem čokolád, francouzských makronek, sicilských cannoli, belgických pralinek, amerických donuts či...

Další články
Nahoru