dnes
Neděle - jasno
20°C
zítra
Pondělí - jasno
18°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
19°C
Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma
Aqualand Moravia nabízí vyžití pro všechny věkové kategorie. Foto: archiv

Kouzelný prázdninový tip: Aqualand Moravia láká na magii, adrenalin i vstupné pro děti zdarma

Pokud máte rádi kouzla a čáry, neměli byste v létě vynechat návštěvu nejmodernějšího tuzemského aquaparku Aqualandu Moravia. Celé léto zde má podtitul kouzelné, návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení populárních mágů v čele s Richardem Nedvědem i tematické akce. Mezi hlavní novinky sezony patří vstupné pro děti do 150 centimetrů zdarma nebo zavedení pravidelné autobusové linky. 

Celé léto patří v Aqualandu Moravia magii, kouzlení a záhadám. Návštěvníci se tak mohou těšit hned na několik akcí, kde se s různým pojetím kouzlení seznámí. V červenci si zájemci vyzkouší Kouzla s míčem, objeví Kouzlo Vesmíru nebo se v rámci akce Kouzla domovů seznámí s kulturou regionu. Také v srpnu je pak připraveno několik sobotních celodenních eventů v čele s oslavou pátých narozenin aquaparku, kterou svoji trapnomagií zpestří Richard Nedvěd.

„Navázali jsme spolupráci s několika předními českými kouzelníky, kteří budou bavit diváky nejen při speciálních příležitostech, ale každý víkend. Kromě Richarda Nedvěda se tak fanoušci magie mohou těšit na vystoupení kouzelníka Tomasiana, Ondřeje Sládka, Magic Soukupa nebo kouzelníka Rena,“ doplňuje Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia a dodává, že každý den si mohou malí i velcí užít také speciální kouzelnické animace, zahrnující soutěže, hry, diskotéku i cvičení ve vodě.

Aqualand láká na volný vstup pro děti i snadnou dopravu

Kromě bohatého programu si vedení aquaparku připravilo pro příchozí také řadu novinek. Tou největší je bezplatný vstup pro děti do 150 cm po celé léto. Akce se vztahuje ke vstupenkám zakoupeným prostřednictvím e-shopu, kdy ke každé dospělé vstupence získá zájemce vstup pro dítě do 150 cm zdarma.

„Nákup na e-shopu je rychlý, pohodlný a bez čekání, obzvláště Češi si ale na využívání internetových obchodů zvykají pomalu, touto unikátní akcí jsme je proto v nákupu online chtěli podpořit,“ vysvětluje Petr Pavlacký, ředitel Aqualandu Moravia. Milovníci vodních radovánek z Brna a okolí pak podle něj ocení také další novinku léta – pravidelnou autobusovou linku do Aqualandu i zpět.

agualand

Aqualand Moravia patří v létě kouzlení, magii a záhadám

„Autobus bude jezdit celé léto z brněnské Zvonařky až ke vstupní bráně Aquaparku a nazpět zhruba každé dvě hodiny. Po předložení platné jízdenky IDS navíc dostanou cestující 10% slevu při nákupu vstupenky na pokladně,“ doplňuje Pavlacký. Letní spoje navíc budou mít možnost také lidé cestující z nebo do Mikulova. Ti mohou kromě regionální linky využít také autobus 580, který jede až do rakouského Poysdorfu.

Další letní vychytávky ocení především milovníci atrakcí. Ti mohou v létě využít tzv. Fresh Track, tedy možnost vstupu do aquaparku hodinu před jeho otevřením, která zahrnuje neomezené ježdění na venkovních atrakcích bez čekání i snídani.

Čekání ve frontě se mohou zájemci vyhnout také díky prioritnímu vstupu, který lze od letní sezony nově zakoupit. Majitel tohoto vstupu má garantované přednostní odbavení u pokladen. Aktuální informace o novinkách a programu akcí najdete na stránkách Aqualandu Moravia nebo Facebooku.

Hlavní eventy letní sezony:

  • 7. 7. 2018   Kouzla s míčem – Sportovní soutěže i fotbalové freestyle umění
  • 14. 7. 2018 Kouzla domovů – Seznamte se s kulturou regionu i okolních států
  • 27. 7. 2018 Kouzelný vesmír – Poučný den s Hvězdárnou a planetáriem Brno a centrem VIDA!
  • 4. 8. 2018   Kouzlo barev – Oslava pátých narozenin Aqualandu s Richardem Nedvědem
  • 11. 8. 2018 Kouzelná příroda – Zábavné pokusy a zajímavosti ze světa kolem nás
  • 18. 8. 2018 Kouzlo hudby – Den plný kultury, tance a kvalitní hudby
  • 1. 9. 2018   Kouzla a čáry – Ukončení letní sezony v kouzelnickém duchu
aqualand-moravia2
aqualand-moravia1

Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

19. dubna 2019 ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Zdraví pod kontrolou v OC Galerie Harfa

2. dubna 2019 ve 12:29

Projekt, jehož cílem je zvýšení povědomí o zdraví a dostupnosti zdravotní péče pořádají studenti pod záštitou IFMSAcz – International Federation of Medical Students' Associations.

Další články
Nahoru