dnes
Sobota - oblacno
3°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Kouřil v tramvaji, skončil s pouty na rukou

Včera pár minut před jednou hodinou ranní nastoupil na zastávce Lazarská v centru Prahy do noční tramvaje opilý muž a v ruce držel zapálenou cigaretu.  

Hlídka strážníků, která v MHD zajišťuje dohled, ho vyzvala, aby ji uhasil. „Věnujte se špatně zaparkovaným autům a nebuzerujte slušný lidi,“ štěknul na ně. Jelikož na opakované výzvy odmítl ukázat občanku, rozhodla se ho hlídka předvést na policejní služebnu.

Po pár metrech se muž začal vzpouzet. „Nikam nejdu, jste zbyteční,“ řekl a zastavil se. Po chvíli se dokonce rozhodl vzít do zaječích. Vzhledem k jeho stavu byl hned dostižen a skončil v poutech. Při zjišťování jeho totožnosti pomohla přivolaná hlídka Policie ČR.

„Přestupkové jednání s pětatřicetiletým mužem bude nyní řešit správní orgán,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. Potřeba muže kouřit v tramvaji ho tak možná přijde na pár stokorun.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru