dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Pražské krimi

Koupili jste vlaječku? Plzeňský nešvar dorazil do Prahy

Na základě uveřejněné reportáže v médiích o neslyšící ženě, která se pohybuje po Plzeňsku a vybírá peníze na jakousi sbírku, přijali pražští policisté oznámení o jejím výskytu v Praze.

Ženu zadrželi na základě oznámení na linku 158 v tramvaji na zastávce Ohrada v Praze 3. V tramvaji prodávala české vlaječky za částku 50 korun s tím, že je hluchá skončila na policejním oddělení, aby vysvětlila své počínání. Policisté zjistili, že se jedná o devětadvacetiletou ženu z Ukrajiny, která téměř nekomunikuje nebo to předstírá.

„Vzhledem k tomu, že je podezřelá z podvodného jednání, žádáme touto cestou, aby se přihlásili případní další poškození. V tuto chvíli se z její strany jedná o přestupkové jednání, nicméně tato kvalifikace se odvíjí od výše způsobené škody. Jestliže byl někdo touto ženou také podveden, ať se přihlásí na linku 158,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru