dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Letní Praha

Koupaliště v Ládví otevřeno

Radnice Prahy 8 dnes otevřela zrekonstruované koupaliště v Ládví. Koupaliště bude zatím fungovat ve zkušebním režimu. V areálu je kromě velkého bazénu rovněž brouzdaliště, dvě hřiště na pétanque a restaurace. Oprava vyšla městskou část na zhruba 40 milionů korun.

„Jsme na konci dlouholeté anabáze. Městská část se snažila získat od státu koupaliště do správy již od roku 2004, podařilo se to až o šest let později,“ řekl místostarosta Prahy 8 Ondřej Gros (ODS).

koupaliste-ladvi-nahled Přestaveny byly hlavně bazény, jejichž původní uspořádání bylo vhodné pouze pro neplavce. V areálu je nyní velký bazén 30krát 12,5 metru s dostatečnou hloubkou a brouzdalištěm. Voda v bazénu je ohřívána solárními panely i dálkovým vytápěním. Součástí jsou také hřiště na pétanque, restaurace pro celkem 40 osob s celoročním provozem a byt správce. Koupaliště je bezbariérové včetně sociálních zařízení, napsala ČTK.

Celodenní vstupné bude 120 korun, studenti a senioři 100 korun. Pro děti do tří let je vstup zdarma.

Koupaliště Ládví se otevírá, Praha 8 chce do své správy získat i Stírku. Bojí se tlaku developerů

Koupaliště Ládví bude v létě otevřeno


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru