dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražský život

Koupaliště na Petynce láká na vodní atrakce

Návštěvnost koupaliště Petynka ve Střešovicích se v první polovině letošní sezony zvýšila ve srovnání s loňským rokem o 12,5 %. Přes 51 000 návštěvníků se nechalo zlákat zrekonstruovaným areálem, vynikající kvalitou vody v bazénu i novinkami v oblasti vodní zábavy.

Celý areál prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Letos se nejen zvýšil počet vodních atrakcí, ale na dětské hřiště i do dětského brouzdaliště zároveň přibyly mnohé prvky určené k hraní a zábavě.

Teplá a čistá voda, dlouhý tobogán
Tobogán s délkou 103 metrů a přihřívaná voda v 50 metrů dlouhém bazénu jsou velkým lákadlem pro návštěvníky Petynky. Vysoká kvalita čistoty vody, která díky moderní filtraci nečpí dezinfekcí, rozlehlé pláže a atraktivní dětské brouzdaliště lákají na koupaliště zejména rodiny s dětmi.

Rok 2015 ve znamení aquazorbingu
Aquazorbing zkoušejí dospělí i děti. Téměř 2700 návštěv aquazorbingu svědčí o jeho velké oblibě. Pro děti jsou k dispozici navíc i aquapaddlery. Tato zábavná verze dětského šlapadla našla své fanoušky zejména mezi nejmladšími návštěvníky Petynky.

Kvalitní občerstvení a příjemná obsluha
Plážový bar i kiosek s teplým a studeným občerstvením, příjemné posezení včetně milé a vstřícné obsluhy patří na Petynce k standardním službám. Pestrá nabídka občerstvení je přizpůsobená všem, takže na své si tu přijdou dospělí i děti. O tom, že u vody chutná nejlíp, svědčí například 1400 spořádaných párků v rohlíku během první poloviny sezony.


Další články
Nahoru