dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
24°C
Kotě zachráněno. Strážníci jej vytáhli z motoru zaparkovaného auta
Foto: MP Praha /2/

Kotě zachráněno. Strážníci jej vytáhli z motoru zaparkovaného auta

Na strážníky se v pondělí obrátila žena s tím, že zaslechla naříkat kotě z motoru jednoho ze zaparkovaných vozidel v Krhanické ulici v Praze 12. 

kote-1 Strážníci vyrozuměli majitele auta, z kterého nářek vycházel.

Jeden ze strážníků k záchraně kotěte pak dodal: „Po téměř hodinovém snažení se nám toho prcka podařilo dostat ven. Snad se ho někdo ujme a dá mu domov.“ 

Nezraněné zvíře poté odvezli pracovníci odchytové služby do útulku pražských strážníků v Dolních Měcholupech, kde bude čekat na své majitele.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru