dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Kostel sv. Vavřince: Festival vína a delikates "Tastes of the World 2014"

Tastes of the World je setkání milovníků vína, kvalitních destilátů, sýrů, uzenin, čokolády, kávy a dalších delikates. V příjemném prostředí budete mít možnost ochutnat vína a delikatesy z mnoha koutů světa. Návštěvníci si mohou vychutnat pohodovou atmosféru neřízené degustace přímo za přítomnosti vinařů či výrobců delikates.

Za doprovodu příjemné hudby si nechte nalít sklenku výborného vína přímo z rukou vinaře, popovídejte s ním o tom, co Vás o víně zajímá, nebo se nikým nenechte rušit a užijte si individuálně svoji soukromou degustaci – to je Tastes of the World 2014.

Vstup na Tastes of the World je možný pouze s platnou vstupenkou zakoupenou v předprodeji nebo na místě. Při vstupu obdržíte degustační skleničku (naproti vratné záloze), katalog vystavovaných vín a delikates a zakoupíte si wííky (wíík = oficiální platidlo akce – toto platidlo je jediná měna, za kterou si návštěvníci mohou zakoupit degustační porce, vybrané nápoje a delikatesy). Dále si už jen budete užívat víno a delikatesy.

Vstupné je symbolických 49 korun v předprodeji i v den konání akce. Vstupenky jsou jednodenní, prodávány vždy na konkrétní den a platí pouze pro jeden vstup do areálu a jednu osobu. Z každé zakoupené vstupenky putuje 5 korun na nadační fond pro předčasně narozené děti a jejich rodiny.

1 wíík = 10 Kč

Wíík (žeton) je oficiálním platidlem Tastes of the World 2014. Wííky je možné zakoupit či dokoupit kdykoliv během trvání akce na speciálně označených místech. Wííky není možné směnit zpět za peníze.

Wííky je možné zakoupit za hotovost nebo uhradit platební kartou.

Co si za wííky koupíte

Každý partner bude mít své „degustační místo“ a připravil k degustaci mnoho svých produktů v cenách od 1 wííku (10 Kč) do cca 10–30 wííků (100 Kč – 300 Kč) za degustační porci. Samozřejmě zde bude i mnoho specialit pro opravdové milovníky. Za wííky je možné zakoupit degustační porce nebo samotné produkty, které jsou připraveny přímo v místě konání.

Kostel sv. Vavřince, Hellichova 18, Praha 1

17.– 18. října. Pátek otevřeno 16–22 hodin, sobota 13–22 hodin. 


Další články
Nahoru