Dnes Pátek - obcasny-dest 6°C
Zítra Sobota - jasno 3°C
Pátek 23. 2. 2024
Svátek má Svatopluk
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Kopal do dveří galerie

Na tísňovou linku strážníků zavolala v sobotu ráno pracovnice galerie z Týnské ulice, že má problém s neznámým agresivním mužem, který se snaží silou a kopy dostat do uzamčeného objektu. Když se mu to nepodařilo, odešel. Hlídce strážníků pak další svědkyně uvedla, že viděla stejného muže, jak poničil auto zaparkované na vyhrazeném místě pro invalidy.

Strážníci na agresora narazili o kousek dál právě ve chvíli, kdy bouchal na další dveře. S cizincem nebyla kvůli jeho opilosti snadná domluva. Navíc se pokusil strážníky uplatit, a když chtěl odejít, použili donucovací prostředky.

Dechová zkouška s výsledkem 3,12 promile se u 27letého cizince povedla až na několikátý pokus. Hlídka následně kontaktovala majitele poškozeného auta, který odhadl výši škody na 20 tisíc korun. Kvůli podezření ze spáchání trestného činu si případ převzala státní policie. Po nezbytných úkonech byl cizinec převezen na záchytku.
Autor: Alo

Hasiči zabránili rozšíření plamenů na fotovoltaiku

Včera ve 14:05

Ve čtvrtek 22. února od 10:44 hodin zasahovali hasiči ze satalické a strašnické stanice v ulici K viaduktu v Praze-Kyjích u požáru na balkóně rodinného domu.

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru