dnes
Středa - zatazeno
9°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
10°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Pražské krimi

Konflikt v metru: Kouření, pasivní odpor, nakonec hmaty a chvaty

Včera byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 4 na pomoc revizorovi do stanice metra Pankrác, který měl problém s agresivním cestujícím. Cestující navíc porušil přepravní podmínky tím, že kouřil na místě, kde je to zakázáno.

Strážníci po příjezdu muže vyzvali k předložení dokladů potřebných ke zjištění totožnosti. Ten jim však uvedl, že u sebe žádný doklad nemá a že si své osobní údaje nepamatuje. Hlídka mu sdělila, že bude dle zákona předveden na Policii ČR, protože není možné zjistit jeho totožnost na místě.

Na to dotyčný zareagoval tím, že začal klást pasivní odpor a ani na další výzvy strážníků nereagoval a dále odmítal přepravní prostor opustit. Hlídka ho upozornila na to, že pokud neuposlechne další výzvy, budou proti němu použity donucovací prostředky.

Na to jí muž odpověděl, že je s tím srozuměn a dále odmítal z místa odejít. Strážníci ho tedy za použití hmatů a chvatů předvedli na místní oddělení Policie ČR, kde bude muset jednačtyřicetiletý muž dále své chování vysvětlovat.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru