dnes
Neděle - zatazeno
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
5°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
11°C
Pražská kultura

Konec října vám pocuchá nervy! To nejlepší z podzimní nabídky knižních bestsellerů

Nenechte se obloudit podzimními splíny a zalistujte novinkami, které vám přivodí mrazení v zádech! Sherlock Holmes a Henry James vyšetřují případ století, Tucker Wayne ze Sigmy Force opět zachraňuje svět a novinář David Raker pátrá po zmizelé rodině.

James Rollins & Grant Blackwood: Štvanice

Za Tuckerem přichází jeho dřívější kolegyně se žádostí o pomoc: prchá před nemilosrdnými vrahy, kteří se jí snaží zabít. Tucker je může ochránit jediným způsobem: musí zjistit, kdo zabil geniální mladou idealistku. Bývalý armádní ranger a jeho pes Kain se tak znovu ocitají ve víru spiknutí, které sahá k nejvlivnějším postavám americké vlády.

Tim Weaver: Není cesty zpět

Měl to být skvělý večírek, jenže když Emily dorazí ke své sestře Carrie, objeví jen prázdný dům. Večeře se vaří na sporáku, televize je zapnutá. Carrie, její manžel a dvě dcery jsou pryč. Policie nad záhadou brzy zlomí hůl, a tak Emily nezbývá než se obrátit na svého přítele Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po nezvěstných osobách.

Anthony Ryan: Královna ohně

Vélin Al Sorna musí pomoci vrátit Říši Královně. Po boji o holý život má královna Lyrna za úkol odrazit vpád volarské armády a znovu dobýt nezávislost Sjednoceného království. Aby dosáhla svých cílů, musí udělat víc než jen shromáždit své věrné příznivce. Musí se spojit se silami, které jsou jí odporné, a přivést válku k branám nepřátel.

Lauren Groff: Osudy a běsy

Každý vztah lze nahlížet ze dvou různých perspektiv. A někdy se ukáže, že klíčem k dobrému manželství není způsobilost říkat pravdu, ale schopnost udržet tajemství. Ve svém nejnovějším románu, bohatém a mnohovrstevnatém, přináší Lauren Groffová příběh o jednom takovém manželství zachyceném v průběhu dvaceti čtyř let.

Miloš Říha & Michaela Losekoot: Bez jablka

Kdo platí na rande? Kdo koho žádá o ruku a kdo opravdu zdržuje, když se odchází z bytu? Novou metou ve vztahu je znát navzájem své heslo k počítači, muži mají krémy proti vráskám a ženy dělají kariéru. Miloš a Michelle se v tom chaosu snaží zorientovat. Žijí totiž v generaci dnešních třicátníků, která si v životě nastavuje svá vlastní pravidla.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru