dnes
Čtvrtek - skorojasno
10°C
zítra
Pátek - zatazeno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
9°C
Pražská politika

Končí rozvoz polévky pro bezdomovce

Mimořádná opatření ve službách pro osoby bez přístřeší stanovená pro letošní zimu 2013 / 2014 končí. Podle předem stanoveného harmonogramu budou dnes, v pondělí 31. 3. 2014, ukončena a od úterý 1. 4. se vrátí ke svému obvyklému celoročnímu provozu.

Dnes večer úderem osmé hodiny bude ukončen provoz Centrálního dispečinku. Skončí rovněž rozšířený provoz Terénních programů jako například rozvoz polévky a čaje, celotýdenní provoz pracoviště apod. Od 19.30 hodin v noclehárně na lodi Hermes začínají platit opět klasická pravidla pro přijímání klientů, včetně poplatku a nulové tolerance alkoholu.

„Děkuji všem pracovníkům za prvotřídní služby. Pro každého klienta, který měl zájem o nocleh, bylo vždy připraveno lůžko, skvělou práci rovněž odvedl tým, který se pohyboval v terénu,“ uvedl radní Martin Dlouhý zodpovědný za sociální politiku hl. m. Prahy.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru