Dnes Neděle - oblacno 8°C
Zítra Pondělí - oblacno 7°C
Neděle 21. 4. 2024
Svátek má Alexandra
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Doprava

Koncem března se mění vedení dopravy v Komořanské ulici

Technická správa komunikací hl. m. Prahy (TSK) naplno obnoví po zimní přestávce práce na Komořanské ulici. V pondělí 25. března se změní aktuální vedení dopravy, a to s ohledem na postup stavebních prací. Spočívat bude v převodu automobilové dopravy ve směru do centra na novou komunikaci Komořanská, dále pak po stávající objízdné trase ulicí K Vystrkovu.

Kvůli tomu ale nebude možné odbočení doleva z nové komunikace (tzv. ByPassu) ve směru z centra na komunikaci K Vystrkovu. Předpokládaný termín zprovoznění komunikace je 30. dubna.

Po provedení této úpravy bude možné zahájit dokončovací práce na druhé straně křižovatky včetně pokračování výstavby nové světelné křižovatky. Úpravy budou platné do celkového zprovoznění komunikace Komořanská, které se předpokládá na konci dubna 2024. Následně pak budou probíhat závěrečné práce a terénní úpravy v okolí komunikace s termínem dokončení do 15. května.


Autor: Cen

Praha 6: Jak řešit pěší propojení Kladenské a Africké ulice

Včera ve 12:09

Pokud se chcete zapojit do rozhodování, která ze tří uvažovaných variant má šanci na realizaci, přijměte pozvání na veřejné setkání v úterý 23. dubna v 17 hodin u trafačky za domem na adrese Kladenská 12.

Děti rozdají smajlíky a mračouny

Včera v 08:07

Akce Smajlík vrací do ulic Prahy 4. Dopravně preventivní akci pořádá radnice a Policie České republiky. Děti si opět připravily pro řidiče smajlíky a mračouny.

V úseku Hradčanská – Strossmayerovo náměstí nahradí tramvaje autobusy

15. dubna 2024 v 10:22

Od středy 17. dubna do neděle 28. dubna bude z důvodu oprav přerušen tramvajový provoz v úseku Hradčanská – Strossmayerovo náměstí.

Praha 6: Přestupky nově vyřešíte v Poliklinice Pod Marjánkou

8. dubna 2024 v 07:17

Ve dnech 18. a 19. dubna bude pro veřejnost uzavřený odbor přestupkového řízení, protože se bude stěhovat z adresy Dr. Zikmunda Wintra 768/20 do Polikliniky Pod Marjánkou.

Další články
Nahoru