Dnes Středa - obcasny-dest 15°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 20°C
Středa 22. 9. 2021
Svátek má Darina
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Komunistům už nesmíte podat ruku, vyzývá Stránský. Nevybíravě se pustil i do Zemana a Babiše
Připomínka protivládní demonstrace, která se uskutečnila předloni na Václavském náměstí. Foto: Karel Netolický

Komunistům už nesmíte podat ruku, vyzývá Stránský. Nevybíravě se pustil i do Zemana a Babiše

Realizátor pomníku Miladě Horákové na Pětikostelním náměstí v historickém centru Prahy Martin Jan Stránský si při aktuálním výročí 71 let od popravy demokratické političky a právničky nebral servítky se současnou komunistickou stranou, v komentáři pro server Pražský patriot se slovně pustil i do prezidenta a premiéra.

Stále žijeme v kontaminované době. Zvolili jsme komunisty, aby nás kontaminované reprezentovali v místních i evropských orgánech. Dnes nám vládne bývalý kariérní komunista a estébák s otevřenou podporou komunistické strany a prezidenta, který obdivuje komunistickou Čínu a bývalého důstojníka KGB.

Před 71 lety byla Milada Horáková brutálně popravena tou stejnou komunistickou stranou, která je dnes v naší vládě! Dědictví této strany je stále patrné ve všech sférách naší společnosti. Právě proto nepotřebují dnešní komunisté a nacionalisté nic předstírat. Právě proto odmítají společný evropský projekt a naši příslušnost k Západu.

Ze svobody do nesvobody to nikdy nebylo, není a nebude daleko. Nesmíme dovolit, aby stín naší minulosti kontaminoval budoucnost naši a našich dětí. Milada Horáková a další oběti zaplatili za tento cíl tou nejvyšší daní.

Vzpomenout si na Miladu Horákovou a na všechny další oběti komunismu ale nestačí. Doplňme vzpomínku na oběti komunistického režimu osobním předsevzetím, stanovme si povinnost, kterou zatím dostatečně neplníme: nepodejme žádnému komunistovi ruku, donuťme Babiše k odstoupení a hledejme v KSČM každou stopu, která může vést k jejímu poškození a likvidaci. 

Autorem komentáře je Martin Jan Stránský, realizátor pomníku Miladě Horákové na Pětikostelním náměstí v Praze 1


Pražská ODS navrhne zřízení nové funkce koordinátora dopravních staveb a uzavírek

30. srpna 2021 v 16:00

Pražská ODS kritizuje údajnou nekoordinovanost dopravních uzavírek v hlavním městě. Navrhne proto na jednání pražského zastupitelstva zřízení koordinátora, který bude mít za úkol zlepšit plánování dopravních staveb a uzavírek a zprůjezdnit Prahu. Opoziční strana to uvedla v tiskovém prohlášení....

Další články
Nahoru