dnes
Středa - jasno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - jasno
18°C

Komunikuje s anděly. S Kartářkou Hanou Takácsovou Kubátovou se můžete potkat na Astrovíkendu

Spoustu věcí se naučila od koní. S nimi prožívala zázraky a pracovala s vnitřním vedením a přenosem energií. Psychoterapeutka a kartářka Hanka Takáscová Kubátová (43) z Kladna se při práci řídí radami a poselstvími svých andělských pomocníků, pracuje podle svých pocitů a intuice. 18. a 19. února bude hostem ezoterického festivalu Astrovíkend v Praze.

Právě u koní, ke kterým pravidelně jezdívala, rozvinula svou intuici. „Pracovala jsem nejvíce s koňmi psychicky nemocnými, kterým bylo mnohdy až neuvěřitelným brutálním způsobem ublíženo. Napojovala jsem se na jejich vibrace a komunikovala s nimi.

kartarka-hanou-takacsovou-kubatovou-nahled Já se jich dotýkala a skrze vnitřní vedení a cítění jsem jim předávala uzdravující energie a oni mi na oplátku předávali bohatství, které mi dnes mnohdy velmi pomáhá při práci s lidmi,“ vysvětluje Hanka, která dodnes pracuje nejen s klienty, ale je-li to třeba, tak i s jejich domácími mazlíčky.

K práci používá andělské vykládací karty od Doreen Virtue, která je pro ni zároveň nejdůležitější učitelkou, pozemským andělem.

Pokud k ní klient přijde, začíná obecným výkladem karet, který jí odkryje věci, na které je třeba se zaměřit a konkrétně ptát. Následně pracuje s otázkami tázajícího a na závěr dělá výklad poselství nebes – ptá se na to, co je třeba tázajícímu sdělit. Pokud při práci objeví bloky, ať už ze současného či z minulého života, zaměří se na ně a odstraňuje je. Sama dobře ví, že zablokovaných lidí je spousta.

Podle toho, co dotyčný potřebuje, s ním pracuje dále – může jít o různé meditace, terapie, odblokování či čištění negativních energií. Nechává se vést anděly a svými pomocníky. „Vždy se snažím pracovat podle svých pocitů a intuice a samozřejmě je důležité používat správné psychologické postupy, stejně tak jako je důležité se zaměřit na to, co daná situace přímo vyžaduje. Víte, lidská duše je velmi křehká, ale zároveň má obrovskou sílu,“ doplňuje.

Hanku potkáte na ezoterickém festivalu Astrovíkend 18.-19. 2. Více na www.astrovikend.cz.


Na Karlově náměstí byla odhalena pamětní deska Augustu Šenoovi

Dnes ve 20:49

Radní Prahy 2 pro oblast kultury Jaroslav Šolc se dnes zúčastnil slavnostního odhalení pamětní desky na Karlově náměstí chorvatskému spisovateli, novináři a překladateli Augustu Šenoovi, který v Praze šest let žil a měl také český původ. Na Karlově náměstí v čísle popisném 31 vznikala jeho první...

Zástupci Pirátů a nezávislých, ODS a ANO podepsali koaliční smlouvu v Praze 5

Dnes v 19:17

Piráti a nezávislí (SNOP 5), ODS a ANO podepsali v Praze 5 koaliční smlouvu s názvem Za lepší Prahu 5. Koalice bude mít ve 43členném zastupitelstvu 34 hlasů.

Praha 5: Výstava Inka v Altánu Klamovka

Dnes ve 14:55

Výstavy Barbory Čápové „Inka” v galerii Altánu Klamovka byla zahájena v úterý 16. října a potrvá do 10. listopadu.

Výčep Pod Komínem

Dnes ve 14:39

Do Výčepu Pod Komínem na pivovarském dvoře ve čtvrtek 18. října mezi 17. a 21. hodinou zve pátá městská část.

Dopravní omezení v Podbabské a Papírenské v Praze 6

Dnes ve 14:01

Z důvodu budování hradidlové komory u břehu Vltavy, která do budoucna zabrání zaplavování nejníže položené části komunikace pod mostem, probíhají v úseku stavební práce. Jsou zde umístěny dočasné semafory, které řídí dopravu. 

Praha 6 zve na slavnostní koncert ke 100. výročí ČSR

Dnes ve 12:09

Břevnovská hudební setkání oslaví koncertem Akademických komorních sólistů s dirigentem Leošem Svárovským 100. výročí vzniku ČR dnes v 19:30 hodin v Bazilice sv. Markéty Břevnovského kláštera. Sólisty budou hornistka Kateřina Javůrková a houslista Leoš Čepický.

Praha 7 vysadí k 100. výročí republiky strom Olgy Havlové

Dnes v 11:57

Městská část Praha 7 ve spolupráci s Výborem dobré vůle – Nadace Olgy Havlové zasadí v pátek 19. října na Ortenově náměstí pamětní lípu.

Natěrač v Divadle Karla Hackera

Dnes v 11:54

Bláznivá komedie o tom, jak neúspěšný herec, živící se momentálně jako malíř pokojů, získá nečekaně svou životní roli ve středu 24. října od 19 hodin

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Dnes v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Plavecký bazén Jedenáctka bude uzavřen

Dnes v 09:28

V pátek 19. října v době od 7 do 14 hodin bude plavecký bazén Jedenáctka VS uzavřen pro veřejnost.

Koncert komorní hudby v Galerii 14

Dnes v 08:10

Ve středu 24. října se v Galerii 14 koná koncert komorní hudby. Na programu jsou skladby Antonína Dvořáka, Leonarda Bernsterina, Michael Nymana. Začátek je v 18:30 hodin.

Hony na polní zvěř začnou v listopadu

Dnes v 08:04

Myslivecký spolek Horní Počernice chystá hony na polní zvěř a žádá návštěvníky honů, aby při vycházkách chodili pouze po značených cestách a v zájmu své bezpečnosti nevcházeli do hustých a nepřehledných porostů.

Žižkovská drakiáda na Parukářce

Dnes v 08:02

V sobotu 20. října akce pro celou rodinu. Její součástí budou dílny na výrobu draků, pouštění draků, malování na obličej, skákací hrad.

Dnes se bude křtít: Knihu H2O a poklad šíleného oka představí její autoři

Dnes v 07:46

V Pasáži Florentinum v Praze 1 se dnes v 17 hodin sejdou příznivci dětské literatury s autory knihy H2O a poklad šíleného oka.

Další krátké zprávy
Nahoru