Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - zatazeno 18°C
Pátek 17. 9. 2021
Svátek má Naděžda
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Komentáře

Komentář: Argumentace ke změně datumu rozvolnění je nesrozumitelná

Stejně jako většina provozovatelů služeb jsme i my na základě metodiky PES spoléhali na otevření ještě v listopadu, tedy dnes. Připravili jsme naše provozovny Saunia na otevření v rámci dodržení nařízených opatření, zavedli online rezervační systém a spustili marketingové kampaně s týdenním předstihem, aby zákazníci měli čas se rezervovat.

Nakonec jsme byli nuceni den před otevřením tisíc rezervací zrušit, aktualizovat komunikaci a reorganizovat stav poboček. Vláda a Ministerstvo zdravotnictví nedodrželi metodiku, která vznikla právě proto, aby pro podnikatele bylo dění v rámci opatření předvídatelné a transparentní. 

Argumentace k této změně je nesrozumitelná. Jsme rádi, že k otevření dojde ještě tento rok, ale tyto neustálé a nečekané zvraty vnáší do této jinak pozitivní změny tak trochu hořkost.

Reakce na změnu v datumu rozvolnění, Jaroslav Zonyga, COO SAUNIA


Pražská ODS navrhne zřízení nové funkce koordinátora dopravních staveb a uzavírek

30. srpna 2021 v 16:00

Pražská ODS kritizuje údajnou nekoordinovanost dopravních uzavírek v hlavním městě. Navrhne proto na jednání pražského zastupitelstva zřízení koordinátora, který bude mít za úkol zlepšit plánování dopravních staveb a uzavírek a zprůjezdnit Prahu. Opoziční strana to uvedla v tiskovém prohlášení....

Další články
Nahoru