dnes
Pondělí - obcasny-dest
5°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Komedie na magistrátu: Na střeše radniční budovy se bude natáčet
Magistrátní budova na náměstí Franze Kafky (uprostřed). Na střeše se bude zítra natáčet romantická komedie. Foto: virtualni.praha.eu

Komedie na magistrátu: Na střeše radniční budovy se bude natáčet

Střecha budovy pražského magistrátu na náměstí Franze Kafky se ve středu 3. února stane jedním z natáčecích míst nové české romantické komedie Pohádky pro Emu. Štáb o 25 lidech střechu budovy obsadí od 12 hodin až do půlnoci.

„Vánoční romantická komedie Pohádky pro Emu půjde do kin před Vánoci roku 2016. V hlavních rolích hrají Aňa Geislerová a Ondřej Vetchý, režie se ujal Rudolf Havlík,“ upřesnila producentka filmu Dana Voláková. Film je natáčen v pražských exteriérech.

Ačkoli střecha magistrátní budovy je v pořádku a může hostit natáčení filmu, to samé nebylo donedávna možné říci o jejím suterénu. Zrekonstruována musela být konstrukce, která zasahuje zpod budovy pod chodník na náměstí a která byla ještě předloni ve velmi špatném stavu. Zatékalo do sklepů a docházelo k degradaci železobetonových konstrukcí.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru