dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Kohoutek, Ondrášek, Perníček a Rosénka ukážou, že jak na nebi, tak na zemi
Scénický večer folklorních souborů

Kohoutek, Ondrášek, Perníček a Rosénka ukážou, že jak na nebi, tak na zemi

V neděli 24. listopadu se v Divadle U Hasičů uskuteční scénický večer folklorních souborů věnovaný ohlédnutí za uplynulými celostátními přehlídkami.

Scénický komponovaný večer nabízí setkání s nejnovější tvorbou dětských i dospělých folklorních souborů, jejichž choreografie byly oceněny ať už na Tvůrčí taneční dílně – celostátní přehlídce choreografií folklorních souborů nebo na Celostátní přehlídce dětských folklorních souborů.

Název pořadu prolíná večerem jako odkaz lidového umění, jež má co říci dnešku a přináší nové pohledy na témata spojená s tradiční lidovou kulturou.

Milovníci folkloru se mohou těšit na vystoupení souborů Kohoutek Chrudim, Ondrášek Frýdek – Místek, Perníček Pardubice a Rosénka Praha.

Scénický večer folklorních souborů, Divadlo U Hasičů, Praha 2, 24. listopadu, 19 hodin


Autor: Renata Rákosová

Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Další články
Nahoru