Dnes Středa - zatazeno 11°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 10°C
Středa 17. 4. 2024
Svátek má Rudolf
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Volby 2022

Koalice SPOLU zahájí na Kampě horkou fázi kampaně před zářijovými volbami

V pondělí 29. srpna bude v 15 hodin na Kampě zahájena horká fáze kampaně koalice SPOLU (ODS + TOP 09 + KDU-ČSL) před komunálními a senátními volbami. Připraven je doprovodný program pro rodiny s dětmi. Informovala o tom mluvčí ODS Adéla Valentová.

Akce bude za účasti předsedů stran koalice SPOLU – předsedy ODS Petra Fialy, předsedy KDU-ČSL Mariana Jurečky, předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, předsedy Senátu Miloše Vystrčila, kandidáta na pražského primátora Bohuslava Svobody a dalších krajských lídrů a kandidátů koalice SPOLU.

„Můžete se zároveň těšit na doprovodný program pro děti, které se budou loučit s prázdninami a v závěru akce nás čeká koncert Dana Bárty & Illustratosphere,“ sdělila Valentová.


Autor: Hla

Tématy nových výstav v Pragovka Gallery jsou rituály, intimita i čas

1. října 2023 ve 20:33

Ve čtvrtek 5. října zahájí Pragovka Gallery v 18 hodin čtyři nové výstavy. Skupinová výstava Deep Time Walk, jejíž kurátorkou je Lenka Dolanová, zve návštěvníky k prožívání hloubky historie v pohybu prostřednictvím tvorby Michala Kindernaye, Jimeny Mendozy, Kataríny Poliačikové a Jana Pražana....

Další články
Nahoru