Dnes Středa - prehanky-dest 24°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 29°C
Středa 29. 6. 2022
Svátek má Petr a Pavel
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koalice pro Prahu 3 dá po volbách plochu na billboardech zdarma k dispozici místním spolkům
Lídrem Koalice pro Prahu 3 je Alexander Bellu. Foto: archiv

Koalice pro Prahu 3 dá po volbách plochu na billboardech zdarma k dispozici místním spolkům

V rámci kampaně před říjnovými komunálními volbami má Koalice pro Prahu 3 pronajaty některé z billboardů na celý říjen. Volby jsou však už 5. až 6. října. Koalice v čele se současným starostou Prahy 3 Alexanderem Bellu se rozhodla, že zaplacenou plochu na billboardech přenechá na období po volbách spolkům z třetí městské části.

bellu „Držíme se přísloví : ,Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá důvody.´ Nechceme o podpoře našich spolků jen planě mluvit, ale jsme připraveni něco reálně udělat,“ vysvětlil hlavní motivaci Koalice pro Prahu 3 její lídr Alexander Bellu (ODS / Koalice pro Prahu 3).

Koalice nabídla místním spolkům Prahy 3 reklamní plochy po volbách k dispozici zdarma. Spolky, které chtějí pořádat akce pro děti, rodiče nebo seniory, či chtějí svůj spolek zviditelnit, mají psát Koalici pro Prahu 3 na email zrzavyjakub@gmail.com.

„My pošleme seznam přesných míst, kde se naše billboardy nacházejí. Vyberete si, o jakou plochu máte zájem, a my vám vylepíme reklamu zdarma. V případě potřeby zajistíme i grafickou přípravu. Platí tu pravidlo, kdo dřív přijde, ten dřív mele,“ sdělil Alexander Bellu.


Autor: red

Adaptační skupiny v Praze 7

24. března 2022 v 19:55

Praha 7 tento týden otevřela čtyři adaptační skupiny při základních a mateřských školách, do kterých nyní dochází 60 ukrajinských dětí. Další skupiny jsou v přípravě.

Spojené síly pro Prahu obsadí dva placené posty předsedů výborů

1. listopadu 2018 ve 21:31

Spojené síly pro Prahu (TOP 09, STAN a KDU-ČSL) obsadí v nově vzniklé koalici s Piráty a Prahou Sobě posty předsedů magistrátních výborů pro dopravu a kulturu. O dalších personáliích zástupci koalice vyjednávají. Na dotaz ČTK to řekl lídr Spojených sil a předseda TOP 09 Jiří...

Na koalici v Letňanech se domluvily ODS, ANO, ODA a TOP 09

1. listopadu 2018 ve 21:24

Na koalici v Praze 18 se domluvili zástupci ODS a Svobodných, ANO, ODA, TOP 09 a jeden nezávislý zastupitel.

Další články
Nahoru