dnes
Pátek - jasno
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Knokaut na toaletách! Rána zezadu, pak spánek a ráno operace. Hledá se svědek, mladík s chmýřím
Ilustrační foto: sxc.hu

Knokaut na toaletách! Rána zezadu, pak spánek a ráno operace. Hledá se svědek, mladík s chmýřím

Detektivové zabývající se násilnou trestnou činností ve třetím policejním obvodě pracují od 14. února na případu brutálního napadení hosta bohnického baru neznámým útočníkem. Kolem čtvrté hodiny v noci odešel podnapilý třiadvacetiletý mladík na toaletu, kde z ničeho nic a bezdůvodně inkasoval velkou ránu do hlavy a vzápětí upadl do bezvědomí.

Až kolem páté hodiny pak barman nalezl spícího mladíka v jedné z kabinek. Napadený muž pak odešel domů, kde vystřízlivěl, ovšem následující den musel vyhledat lékařské ošetření a v nemocnici nakonec podstoupil operační zákrok.

Kriminalisté pátrají po neznámém útočníkovi. Ten je podezřelý ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví v stadiu pokusu, za což mu hrozí v případě dopadení a odsouzení až desetileté vězení.

hledany-mladik-identikit-nahled

Identikit hledaného mladíka

„Policisté pátrají po mladém, asi dvacetiletém muži, který by mohl svým svědectvím přispět kriminalistům k objasnění případu. Muž je vysoký asi 185 centimetrů, sportovní postavy," uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová

Má světlou pleť, krátce střižené tmavé vlasy a na obličeji řídké chmýří. Oblečený byl do volných džínových kalhot a černé sportovní bundy. Podle kriminalistů je mladík občas vídán v baru jednou až dvakrát měsíčně ve společnosti svých kamarádů.

Detektivové sice nemají k dispozici kamerové záznamy z baru nebo okolí, nicméně podařilo se jim sestavit identikit hledaného mladíka.

„Jakékoli informace k tomuto případu přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158,“ dodala Rösslerová.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru