dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská kultura

Knižní debut Petra Neckáře 3IN Intuice Instinkt Inspirace osloví mladší i starší čtenáře

Petr Neckář ve svém knižním debutu 3IN Intuice Instinkt Inspirace přináší autentické zkušenosti zasazeny do poutavého příběhu, od kterého se čtenář nebude chtít odtrhnout.

3IN Intuice Instinkt Inspirace je autobiografickou výpovědí s fiktivními prvky o obyčejném muži, který prožije neobyčejné věci. Dřívější materialista vnímající svět pouze pěti smysly při šamanské ceremonii s indiánem z amazonie pocítí, že je věčnou duší jednoho vědomí, která je bezpodmínečně milována bez nutnosti čehokoli se bát.

Jeho pozorovací filtr nabitý dosavadními zkušenostmi se vypne a jeho vnímání rozšíří natolik, že do hloubi bytí pocítí božství jako vlastní identitu zažívající lidskou zkušenost. Po probuzení z nevědomosti a přepsání osobních norem, co je dobré a zlé, rozumné a šílené, morální a nemorální, možné a nemožné, se vydává na cestu, jež mu přinese nejedno překvapení.

Kniha oslovuje jak mladé čtenáře, kteří teprve přichází do styku s vlastní osobní spiritualitou, tak starší, jež žijí vědomým životem a rádi si přečtou, jak k prozření došlo u někoho jiného.

Petr Neckář knihu napsal, aby sdílel své zážitky, světlo vědomí a radost z bytí s každým, komu se kniha dostane do rukou, i proto na webových stránkách www.ininin.cz nabízí třetinu e-knihy ke stažení zdarma.

Celou tištěnou je možno objednat na stejné internetové adrese za 218 korun, jež vám poté bude doručena s vepsaným osobním věnováním až domů do schránky. Knihu má také v oficiální distribuci Kosmas.

Yemi A.D., choreograf, režisér a kreativec, jenž je jedním z kmotrů knihy, říká: „Petrova knížka je stejně inspirativní jako on sám. Baví mě hlavně autenticita jeho podání a neskrývané emoce člověka mé generace, který, jak vím, ušel dlouhou cestu, aby nyní mohl inspirovat nás.“

3IN Intuice Instinkt Inspirace je slovy čtenářů: „Poutavým, vtipným, strhujícím vyprávěním ze života, v němž se hluboké poučení stává zábavou a při jehož čtení vás autor nenechá ani chvilku se nudit. Sympatickým, přímočarým, místy až syrovým způsobem popisuje smysl života a jak si jej plnými doušky užívat. Při čtení jsem se místy hlasitě smál, několikrát měl husí kůži a dokonce jsem se dočkal i dojetí. Ačkoliv se jedná o mladého autora, je z knihy znát životní vyrovnanost a moudrost.“

Petr Neckář (*1986), energický optimista, idealista a snílek s věčným úsměvem, se polovinu svého života živil jako profesionální DJ. Od doby, co v jeho životě došlo k nevratným změnám ve vnímání, se již nerad pohybuje v klubovém prostředí, a tak lásku k hudbě a umění rozšířil o lásku k psaní. 3IN Intuice Instinkt Inspirace je jeho prvotinou, avšak v současné době již píše svoji druhou knihu Nebe Nebo, která bude rozsáhlejším románem o volbách, jež my všichni provádíme každý okamžik našeho života.

Vydavatel: JAD Productions  /  Distribuce: Kosmas  /  Web: www.ininin.cz
Datum vydání: 30. 9. 2015  /  Formát: B6  /  Počet stran: 260
Cena knihy: 218,– korun  /  Cena e-knihy: 168,– korun

3in-intuice-instinkt-inspirace-nahled


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Další články
Nahoru