dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
3°C
pozítří
Neděle - prehanky-snih
3°C
Víkendové tipy

KNIHfest v OC Letňany: Živé Literární noviny. Legendární titul a jeho hosté

Ani poslední týden nebudou na KNIHfestu chybět zajímaví hosté, křty, debaty a setkání. V pátek 25. března se můžete setkat s legendárním titulem Literární noviny a hosty, povídat si můžete od 14 hodin.

336x280-1-nahled

O den dříve, ve čtvrtek 24. března, bude o nástrahách klasického stravování a motivaci, která nesmí chybět při dietě, debatovat Antónia Mačingová, zastánkyně zdravého stravování, autorka knihy Zhubněte jednou provždy. Začíná v 17 hodin.

V sobotu 26. března se koná od 14 hodin workshop Muzea Karla Zemana a od 15 hodin se od Markéty Vostré dozvíte o tajemství tarotových karet.

V neděli 27. března v 15 hodin přijde Jana Ruthová, autorka knížky pohádek pro nejmenší děti Kde bydlí sluníčko.

Poslední tři dny budou na KNIHfestu patřit hudbě. V úterý 29. března v 17 hodin to bude skupina Wohnout, ve středu 30. března vystoupí v 17 hodin Radůza a slovenská skupina Suvereno zahraje 31. března v 17 hodin.

Program KNIHfestu najdete ZDE.

OC Letňany, Veselská 663, Praha 9.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru