dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
KNIHfest v OC Letňany: Zdeněk Svěrák představí svoji knihu
Se Zdeňkem Svěrákem se můžete potkat v pátek 4. března v OC Letňany. Foto: archiv

KNIHfest v OC Letňany: Zdeněk Svěrák představí svoji knihu

V pátek 4. března v 18 hodin se v Obchodním centru Letňany můžete setkat se Zdeňkem Svěrákem, který zde představí svoji knihu Filmové příběhy.

Pokud přijdete na KNIHfest dřív, můžete se od 13 hodin potkat s Josefem Lauferem, od 14 hodin s Ivanou Peroutkovou, od 15 hodin na vás čekají Lucie Ehrenberger a Nicole Ehrenberger (A Cup of Style), v 16 hodin Sandra Vebrová a o hodinu později Halina Pawlowská.

V sobotu 5. března ve 13 hodin přijde herečka Simona Stašová, která před nedávnem zazářila ve filmu Lída Baarová, kde ztvárnila matku slavné herečky.

Neděle 6. března od 15 hodin pak bude patřit pohádkové knížce O nepotřebných věcech a lidech, jejíž autorem je Arnošt Goldflam. Spolu s Petrou Goldflamovou Štětinovou připravili program a výtvarnou dílnu.

Podrobný program KNIHfestu najdete na stránkách Obchodního centra Letňany a na facebooku.

Obchodní centrum Letňany, Veselská 663, Praha 9.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru