dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
KNIHfest v OC Letňany: Michal Viewegh a Zdeněk Pohlreich
Michal Viewegh se do Letňan rád vrací. Foto: archiv

KNIHfest v OC Letňany: Michal Viewegh a Zdeněk Pohlreich

Ve čtvrtek 17. března obohatí svou účastí program KNIHfestu autor bestsellerů Michal Viewegh, který se bude věnovat svému poslednímu románu Biomanžel, jehož děj volně navazuje na předcházející knihu Biomanželka. 

Michal Viewegh se do Letňan rád vrací a pravidelným hostem KNIHfestu již od jeho prvního ročníku v roce 2014. Těšit se na něj můžete v 17 hodin.

O den později, v pátek 18. března se můžete potkat se Zdeňkem Pohlreichem. Úspěšný provozovatel několika prestižních restaurací, kritik tuzemské kuchyně a uznávaný kuchař představí knihu Moje domácí kuchyně. Své další oblíbené kulinářské tipy prozradí Zdeněk Pohlreich od 17 hodin.

Nenechte si také ujít v úterý 22. března debatu s Markem Ebenem. Jeho kniha Na plovárně s Markem Ebenem nabízí mnoho zajímavého a neméně poutavé bude také s Markem Ebenem se v 17 hodin setkat.

V sobotu 19. března je připraveno překvapení. Celé odpoledne, od 13 hodin se koná Zábavné odpoledne pro malé i velké čtenáře.

V neděli 20. března budete mít možnost potkat se s Evou Čerešňákovou. Tato vicemiss republiky z roku 2007 si bude povídat o životě, o knize, těšit se můžete i na autogramiádu.

Program KNIHfestu najdete ZDE.

OC Letňany, Veselská 663, Praha 9.


Další články
Nahoru