dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
KNIHfest v OC Letňany jde do finále. Nabídne setkání s Arnoštem Goldflamem nebo Janem Saudkem
OC Letňany zve na setkání s vaším oblíbeným autorem. Foto: Archiv

KNIHfest v OC Letňany jde do finále. Nabídne setkání s Arnoštem Goldflamem nebo Janem Saudkem

Celý měsíc březen v OC Letňany probíhá ve znamení společenských setkání, autogramiád, čtenářských besed, autorských čtení, divadelních představení, tanečních vystoupení a soutěží.

pr-autogramiada-mawer-nahled V pátek 27. března představí festival zahraniční hvězdu programu, anglického spisovatele Simona Mawera, autora bestselleru Skleněný pokoj, jehož příběh je inspirovaný osudy majitelů vily Tugendhat za druhé světové války. Titul získal nominaci na nejprestižnější knižní cenu The Man Booker Prize.

 

 

Den poté, v sobotu 28. března se můžete věnovat fotografické tvorbě, jedné z nejznámějších u nás i ve světě, v přímém podání jejího autora Jana Saudka.

Pomyslnou tečkou na závěr bude nedělní posezení s Arnoštem Goldflamem, režisérem, hercem a hlavně autorem knih pro děti. fb-post-autogramiada-goldflamovi-nahled Spolu s ním dorazí jeho choť Petra Goldflamová Štětinová, která má pro dětské návštěvníky připravený speciální program plný her i kreslení.

 

Hlavní pozvánka však patří všem návštěvníkům Obchodního centra Letňany. Samozřejmě, jako vždy, je pro vás připravena populární Veřejná knihovna, kde si můžete vyměnit knihu za knihu. Uvidíte sami, že číst se dá nejen černé na bílém, ať už na papíře či displeji, ale i ušima.

Přijďte do OC Letňany na setkání s vaším oblíbeným autorem. Nejen pro autogram, ale třeba jen nasát atmosféru a rovnou si zasoutěžit o pěknou knížku.

OC Letňany, Veselská 663, Praha 9.


Další články
Nahoru