Dnes Pondělí - snih 1°C
Zítra Úterý - snih 2°C
Úterý 19. 1. 2021
Svátek má Doubravka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Kluziště pro veřejnost začalo fungovat u školy Na Smetance
Své umění v rámci doprovodného programu předvedla Vanessa Antoškiva, sportovkyně krasobruslařského oddílu USK Praha. Foto: P2

Kluziště pro veřejnost začalo fungovat u školy Na Smetance

Dětem i široké veřejnosti se dnes otevřelo kluziště v areálu ZŠ a MŠ Na Smetance. Další veřejně přístupná ledová plocha na území Prahy 2 začne brzy fungovat v Havlíčkových sadech. 

Veřejné kluziště vzniklo v místě nedávno otevřeného multifunkčního hřiště. Lední plochu budou moci využívat nejen děti ze základních a mateřských škol v Praze 2, ale i široká veřejnost, které bude areál k dispozici podle vývoje počasí až do 23. února 2020.

Otevírací doba kluziště je každý den od 9 do 20 hodin, mimo 24. a 31. prosince (provozní doba od 9 do 15 hodin) s tím, že po setmění je ledová plocha i zázemí kluziště osvětleno. Na místě funguje půjčovna sportovního vybavení a občerstvení.

Provoz kluziště byl slavnostně zahájen starostkou Prahy 2 Janou Černochovou, která si led osobně vyzkoušela. „Konečně i my na Praze 2, stejně jako mnohé další městské části, můžeme dopřát našim dětem a občanům sportovní vyžití i během zimního období. Pevně věřím, že této možnosti využijí nejen školáci z blízkého okolí, ale i široká veřejnost, kterým podobná služba na dvojce chyběla,“ uvedla. „Přijďte si zabruslit už v předvánočním čase. Toto hřiště je dobře dostupné MHD,“ dodala.

Své umění v rámci doprovodného programu předvedly sestry Laura a Vanessa Antoškiva, žákyně 1. a 3. třídy ZŠ Na Smetance a sportovkyně krasobruslařského oddílu USK Praha.

 

 


Praha podporuje návrh na zrušení zastropování školkovného

Včera ve 14:39

Hlavní město už v loňském roce aktivně vyslovilo svůj nesouhlas s vládní novelou zákona o poskytování péče v dětských skupinách. Ty by již brzy mohly přijít o peníze z evropských fondů a novela Ministerstva práce a sociálních věcí ČR je chce transformovat na jesle. Provozovatelé by navíc touto...

První jednání Komise pro životní prostředí RMČ Praha 11

17. ledna 2021 ve 12:14

Jednání komise pro životní prostředí je veřejné a bude se konat v pondělí dne 18. ledna od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova, na Úřadě MČ Praha 11, Vidimova 1324, Praha 4.

Další články
Nahoru