Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Klienti a zaměstnanci domova pro seniory ve Stodůlkách byli naočkováni druhou dávkou vakcíny
Očkování ve Stodůlkách. Foto: P13

Klienti a zaměstnanci domova pro seniory ve Stodůlkách byli naočkováni druhou dávkou vakcíny

Klienti a zaměstnanci domova pro seniory Zity Kabátové ve Stodůlkách byli naočkováni druhou dávku vakcíny proti covidu-19. První dávku dostali zájemci již v lednu. 

„Jsem velmi rád, že drtivá většina klientů bude proočkovaná. Děkuji jim za odpovědný přístup a také děkuji všem zaměstnancům, kteří se v této nelehké době o naše seniory starají. Odloučení členů rodiny je v současné době jedna z nejtěžších situací, které musíme čelit, a věřím, že očkování klientů domu pro seniory otevře opět dveře návštěvám,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka (ODS).

„Protože se snažíme všechny maximálně ochránit, po první dávce očkování jsme pro jistotu, a samozřejmě po dohodě s rodinami, nepovolovali žádné návštěvy. Děkuji touto cestou za pochopení všem příbuzným a blízkým i našim klientům a těšíme se na pozitivnější dny,“ sdělila ředitelka Milena Bartovská.


Autor: TZ, red

Předvánoční cyklojízda pro seniory Prahy 11

5. prosince 2021 v 10:19

V pondělí 6. prosince zve Praha 11 seniory na další oblíbenou cyklojízdu pro seniory s Mirjou.

Praha 13: Retrokavárna i Vánoční punčování se ruší

5. prosince 2021 v 10:02

Vzhledem k momentální nepříznivé epidemiologické situaci Praha 13 ruší prosincovou Retrokavárna v KD Mlejn i Vánoční punčování a s ním spojené rozsvícení vánočního stromku, které se mělo konat ve čtvrtek 9. prosince v Domě sociálních služeb Lukáš.

Nemocnice Na Františku: Zájem o očkování je srovnatelný s jarními měsíci

4. prosince 2021 v 07:09

Od ledna letošního roku naočkovala Nemocnice Na Františku proti covidu-19 přes 24 tisíc lidí. Nejvíce zájemců, kteří si pro vakcínu přišli, bylo ve věkové kategorii 25–44 let. Mimořádný zájem o očkování byl v červnu a červenci, kdy si první nebo druhou dávku nechalo aplikovat dohromady téměř...

Očkování v Nemocnici sv. Kříže

30. listopadu 2021 v 18:41

Nemocnice sv. Kříže Žižkov zvyšuje kapacitu, rozšiřuje provozní dobu očkovacího centra.

Očkování v Praze 14 bez registrace

30. listopadu 2021 v 09:29

V obchodním Centru Černý Most v horním patře u východu na střešní parkoviště naproti fitness se v pondělí otevřelo nové očkovací místo FNKV.

Další články
Nahoru