dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Pražské krimi

Klid, dědo, jdu na hodinu ke kamarádce. To ještě netušil, co se sebou vnučka provede

Sedmnáctiletá slečna si ve čtvrtek večer od dědečka odskočila na hodinu ke kamarádce na návštěvu. Strážníci ji opilou nalezli na zastávce autobusu na lavičce, ze které neustále padala na zem. Záchranka ji poté převezla do nemocnice. Celou věc bude nyní řešit sociálka.

Kolem desáté hodiny večer bylo oznámeno na linku tísňového volání 156, že se na dětském hřišti ve vnitrobloku ulic Bohúňova a Tererova nacházejí dvě mladé dívky a jedna z nich je zjevně opilá.

Hlídka strážníků z Prahy 11 uvedené místo prohledala, ale nikoho zde nenašla. Proto se vydala prohledat okolí. Na zastávce autobusu Metodějova si povšimla dvou dívek, které seděly na lavičce, a jedna z ní neustále padala na zem.

Při kontrole totožnosti pak tato slečna nebyla schopná z lavičky vstát a z jejího dechu byl silně cítit alkohol. Strážníci jí provedenou orientační zkouškou naměřili 2,69 ‰ alkoholu v dechu.

Na otázku, kde se opila, nebyla schopná odpovědět. Strážníci pro namol opilou dívku zavolali záchrannou službu a ta ji odvezla do nemocnice. Poté telefonicky vyrozuměli jejího dědečka, u kterého měla být na návštěvě.

Ten strážníkům uvedl, že mu vnučka kolem deváté hodiny řekla, že jde asi na hodinu ke kamarádce. Strážníci předali celou událost k dořešení odboru sociálně-právní ochrany dětí příslušné městské části.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru