dnes
Středa - zatazeno
29°C
zítra
Čtvrtek - bourky
27°C
pozítří
Pátek - zatazeno
22°C
Pražské krimi

„Klasika“ v Praze 14, strážníci nalezli další opilé nezletilce

Ve čtvrtek večer prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolu v parku Čeněk na Černém Mostě. Zde si hlídka všimla dvojice mladíků zjevně pod vlivem alkoholu. Hlídka dvojici mladíků ztotožnila a zjistila, že ani jeden z nich není plnoletý.

Strážníci navíc zjistili, že jednoho z nezletilých mladíků, řešili pro opilost již v úterý večer. Dechovou zkouškou jim byly naměřeny pozitivní hodnoty s výsledky okolo dvou promile. Dvojici opilých nezletilců si převzala Policie ČR. Věcí se budou navíc zabývat úředníci odboru sociálně právní ochrany dětí. Případy, kdy je načapána mládež po vlivem alkoholu, jsou bohužel na sídlišti Černý Most poměrně časté.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru