Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 11°C
Čtvrtek 22. 2. 2024
Svátek má Petr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Klánovický les prohledává 250 policistů

Klánovický les je v úterý kvůli případu páteční dvojnásobné vraždy uzavřen, prohledává ho 250 policistů. Podle mluvčího pražské policie Jana Rybanského pátrají po jakékoliv stopě, která by napomohla objasnění případu. Na zákaz vstupu do lesa upozorňují policisté na příchozích cestách a informuje o něm i městská část prostřednictvím mobilního rozhlasu. Starostka Klánovic Alena Kolovrátková (KLIK 22) dopoledne ČTK řekla, že vražda atmosféru v městské části poznamenala. Do pátrání byli nasazeni policisté z místních a obvodních oddělení, ze speciální pořádkové jednotky i policisté na koních a kynologové se psy.

 

 


Autor: red

Agresivní cizinec napadal kolemjdoucí v parku u hlavního nádraží

15. února 2024 v 00:02

O velký rozruch se postaral třiačtyřicetiletý česky hovořící cizinec na konci ledna ve Vrchlického sadech. Kolem osmé hodiny ranní, na chodníku vedoucím od ulice Bolzanova směrem k vlakovému nádraží, nejprve s hořícími novinami v ruce ohrožoval mladou ženu a poté začal napadat náhodné kolemjdoucí....

V Praze 4 se auto po nehodě převrátilo na bok, pomohli hasiči

13. února 2024 v 11:18

Jednotka pražských profesionálních hasičů z krčské stanice zasahovala v pondělí 12. února  od 16:33 hodin v ulici Zálesí v Praze 4. Převrátilo se tam osobní auto po nehodě na bok.

Další články
Nahoru