Dnes Sobota - zatazeno 8°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 7°C
Sobota 25. 3. 2023
Svátek má Marián
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
K&K Family Fitness se po prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době
K&K Family Fitness. Foto: archiv

K&K Family Fitness se po prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době

K&K Family Fitness ve Vratislavově ulici pod historickým Vyšehradem se po letních prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době.
jelinek-kvaca

Václav Kváča (vpravo) trénuje reprezentanta Česka v bowlingu Lukáše Jelínka. Foto: archiv

„Máme otevřeno každý týden od pondělí do pátku od 7 do 21 hodin, v neděli od 10 do 16 hodin,“ upřesňuje provozovatel posilovny Václav Kváča, mistr Evropy v kulturistice z roku 1999, kdy triumfoval v kategorii do sedmdesáti kilogramů (o rok později získal stříbro, pozn. red.).

Tato posilovna je podle něj zejména pro lidi, kterým jsou cizí velká sportovní centra. „Klademe důraz na osobní přístup a snažíme se maximálně vycházet vstříc individuálním potřebám klientů. Nemusí podepisovat smlouvu, aby se stali členy klubu. Dáváme možnost svobodné volby a je jen na nich, zda zvolí jednorázový vstup či si zakoupí některý z druhů výhodného předplatného,“ zve k návštěvě Kváča.

Úplní začátečníci by se podle něj určitě měli domluvit s osobním trenérem, kterým jim sestaví tréninkový plán a seznámí je s používáním strojů v posilovně. „Lepší je pro začátek použít stroje, které vám ohlídají alespoň dráhu pohybu, samozřejmě při dodržení správné techniky provedení,“ dodává Kváča, který sám zájemce trénuje.

Podrobnosti o K&K Family Fitness jsou zde: www.familyfitness.cz.


Autor: red

Praha 4 instaluje na hřiště nové workoutové prvky

Dnes ve 13:08

Vybavení několika oblíbených sportovišť v Praze 4 doplní v letošní sezóně nové workoutové prvky. Rozšíření počtu veřejných hřišť, na kterých budou návštěvníkům k dispozici i konstrukce pro posilování s vlastní vahou již schválila rada městské části.

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Praha 14 pomáhá s prevencí

21. března 2023 v 19:07

Praha 14 se každoročně připojuje k preventivním aktivitám v oblasti prevence nádorových onemocnění. Pravidelně vyhlašuje program, jehož cílem je podpořit prevenci nádorového onemocnění prsu prostřednictvím finančního příspěvku určeného na kvalifikované...

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

19. března 2023 v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Den pro zdraví v Praze 6

17. března 2023 ve 20:13

Ve středu 22. března se od 9:30 hodin koná na hřišti Aritmy v Praze 6 – Vokovicích Den pro zdraví.

Další články
Nahoru