Dnes Pátek - oblacno 15°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
K&K Family Fitness se po prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době
K&K Family Fitness. Foto: archiv

K&K Family Fitness se po prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době

K&K Family Fitness ve Vratislavově ulici pod historickým Vyšehradem se po letních prázdninách vrátilo k tradiční otevírací době.
jelinek-kvaca

Václav Kváča (vpravo) trénuje reprezentanta Česka v bowlingu Lukáše Jelínka. Foto: archiv

„Máme otevřeno každý týden od pondělí do pátku od 7 do 21 hodin, v neděli od 10 do 16 hodin,“ upřesňuje provozovatel posilovny Václav Kváča, mistr Evropy v kulturistice z roku 1999, kdy triumfoval v kategorii do sedmdesáti kilogramů (o rok později získal stříbro, pozn. red.).

Tato posilovna je podle něj zejména pro lidi, kterým jsou cizí velká sportovní centra. „Klademe důraz na osobní přístup a snažíme se maximálně vycházet vstříc individuálním potřebám klientů. Nemusí podepisovat smlouvu, aby se stali členy klubu. Dáváme možnost svobodné volby a je jen na nich, zda zvolí jednorázový vstup či si zakoupí některý z druhů výhodného předplatného,“ zve k návštěvě Kváča.

Úplní začátečníci by se podle něj určitě měli domluvit s osobním trenérem, kterým jim sestaví tréninkový plán a seznámí je s používáním strojů v posilovně. „Lepší je pro začátek použít stroje, které vám ohlídají alespoň dráhu pohybu, samozřejmě při dodržení správné techniky provedení,“ dodává Kváča, který sám zájemce trénuje.

Podrobnosti o K&K Family Fitness jsou zde: www.familyfitness.cz.


Autor: red

Den zdraví 2022

Včera v 10:51

Ve čtvrtek 20. října se ve vestibulu Polikliniky Parník od 7 do 12 hodin koná Den zdraví. Během dopoledne si můžete nechat změřit cukr a hladinu cholesterolu v krvi, krevní tlak a poradit se můžete o virových onemocněních.

Lidé s epilepsií se rozvádějí častěji než zdraví lidé, ukázala studie

26. září 2022 v 11:48

Společenské stigma provází lidi s epilepsií často od útlého dětství. Kvůli nízkému sebevědomí a nepochopení okolí tak mohou mít problém s navázáním partnerských vztahů. Podle brazilské studie „Rodinný stav pacientů s epilepsií: Faktory a kvalita života“ čelí lidé s epilepsií dokonce vyššímu riziku...

Nová pobytová služba pro dospělé s autismem

23. září 2022 v 11:40

Diakonie Praha ve spolupráci s hlavním městem slavnostně otevřela novou pobytovou sociální službu pro Pražany s těžší formou autismu, kteří potřebují individuální, intenzívní, a hlavně neustálou péči. Nový Domov Daniela ve Stodůlkách vznikl jako dostavba a sloužit bude od...

Pozor na záměnu plicních nemocí s postcovidovým syndromem, varují pneumologové

12. září 2022 v 11:08

Za potížemi s dýcháním nemusí být vždy postcovidový syndrom– varují plicní lékaři. Poslední dva roky jim do ordinací chodí pacienti, u nichž došlo k záměně vážné plicní choroby, jakou je například idiopatická plicní fibróza (IPF), za postcovidový syndrom. Člověka, který přijde k lékaři s potížemi...

Další články
Nahoru