dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražské krimi

Když si ho prohlédli zblízka, nevěřili vlastním očím, jakou měl výbavu

V úterý ráno bylo oznámeno na tísňovou linku 156, že Polskou ulicí prochází nějaký muž, který je evidentně opilý, protože vždy po chvíli upadne na zem nebo na nějaký zaparkovaný automobil.  

Hlídka strážníků po příjezdu spatřila muže odpovídajícího popisu, který se zrovna o jedno ze zaparkovaných vozidel opíral. Strážníci k muži přistoupili a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení.

Muž nebyl schopen srozumitelně hovořit a jen stěží stál na nohou. Jeden ze strážníků si povšiml, že má na opasku za zády v pouzdru zasunutou střelnou zbraň. Proto mu ji strážníci po marných výzvách museli sami odebrat. To však nebylo všechno.

Když chtěl muž předložit průkaz totožnosti, sáhl do tašky, kterou měl v ruce. Ta mu spadla na zem a z ní vypadly kromě dokladů i krabičky, ve kterých byly sáčky se sušinou nápadně se podobající marihuaně. Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru